В ДБР подали ще одну заяву на Кличка: щодо «земельних махінацій»

  • На Кличка подали ще одну заяву в НАБУ та ДБР щодо «земельних махінацій»
  • Мера столиці підозрюють у розтраті комунального майна у особливо великих розмірах

В Державне бюро розслідувань подали ще одну заяву на міського голову Києва Віталія Кличка. Його підозрюють в «земельних махінаціях», які завдали місту збитків в особливо великих розмірах. Про це у Facebook заявила адвокат Марина Парінова, передає Політарена.

«ДБР розпочато досудове розслідування по другій поданій нами заяві про земельні махінації Віталія Кличка», — зазначено в повідомленні.

Згідно заяви, Київська міська рада в 2018 році в оренду на 15 років передала приватному підприємству «Техмонтажплюс» земельну ділянку з розміщеною на ній адміністративною будівлею. В тексті рішення ради було зазначено, що ділянка передається у зв'язку переходом права власності на нерухоме майно.

Жодного документу, за інформацією Парінової, який би підтверджував законне привласнення підприємством будівлі немає. Тим не менше, Віталій Кличко підписав договір про оренду ділянки. Таке рішення міського голови «легалізувало протиправні дії, в наслідок яких територіальна громада столиці втратила право власності на цінний об'єкт нерухомості».

«Викладені вище обставини дають достатні підстави стверджувати, що в діях В. В. Кличка та інших осіб, які діяли за його вказівкою та/або у співучасті з ним, вбачаються ознаки злочинів», — йдеться в заяві.

Днем раніше Парінова вже подала на мера столиці заяву в ДБР та НАБУ за передачу земельної ділянки в оренду без згоди міської ради.

67133774 2445959572357609 3529514758468272128 n 501x720 - В ДБР подали ще одну заяву на Кличка: щодо "земельних махінацій"


  1. На Кличка подали заяву в ДБР та НАБУ.
    2. Кличко: позбавлення мера виконавчих повноважень — методи Януковича (відео).
    3. Кличко розповів, чому не заплатив за трамваї з Дніпра.