У ВР зареєстрували доопрацьований проєкт земельної реформи

  • У Верховній Раді зареєстрували доопрацьований проєкт закону щодо обігу земель сільськогосподарського призначення
  • Відповідно до оновленого законопроєкту, компанії, кінцевим бенефіціаром яких є іноземці, не зможуть купити українську землю

У Верховній Раді зареєстрували доопрацьований проєкт закону на основі урядового законопроєкту щодо обігу земель сільськогосподарського призначення. Про це повідомив у Facebook прем'єр-міністр України Олексій Гончарук, передає Політарена.

«Ми довго працювали над проєктом земельної реформи. Представили законопроєкт про обіг сільськогосподарських земель.Проте, отримали чимало застережень і хвилювань.На останній нараді у Президента разом із ключовими аграрними асоціаціями та фермерами, вислухали всі зауваження і пропозиції.Почули!!! Сьогодні представлено доопрацьовану модель — парламентський комітет з аграрної політики на основі урядового законопроєкту створив інтегрований проєкт закону», — написав глава уряду.

Гончарук пояснив необхідність законопроєкту тим, що замість цивілізованого ринку землі в Україні діють «сірі корупційні схеми». Також прем'єр підкреслив основні положення оновленого проєкту земельної реформи.

«Із основного:
— Компанії, кінцевим бенефіціаром яких є іноземці, не зможуть купити українську землю. Це не стосується тих іноземних громадян, які вже більше 3-ох років працюють на українські землі та сплачують податки в український бюджет», — зазначив глава уряду.


  1. Зеленський призначив Уповноваженого із земельних питань.
  2. Милованов пояснив основні положення законопроєкту щодо обігу земель.
  3. Тимошенко зібрала під Радою аграріїв, щоб вони мітингували проти ринку землі (фото).