У Росії затримали активіста, який ще вчора підтримував Гриба під судом

  • У Москві затримали російського активіста, який допомагав українським військовополоненим морякам
  • Ще вчора Котов стояв під Верховним судом РФ з плакатом на підтримку Павла Гриба
  • Адвокат зазначив, що Котов багато допомагав з передачами для українських моряків

У Москві затримали російського активіста Костянтина Котова, який допомагав українським військовополоненим морякам, захопленим під час нападу в Керченській протоці. Про це повідомила правозахисниця Вікторія Івлєва на сторінці у Facebook, передає Політарена.

«Тільки що на виході зі свого будинку був затриманий мій друг, активіст Костянтин Котов. Затримав Костю 2 опер полк. Як вони сказали, на вимогу Тверського ОВС. Це все, що Костя встиг прокричати в телефон. Потім телефон відібрали. Де він перебуває насправді й що з ним — невідомо», — написала Івлєва.

Вона додала фото з Котовим, де він, за її словами, готує чергову передачу для українських моряків у Лефортово (слідчий ізолятор у Москві — ред.).

67276627 10157428513520987 5180109551185166336 o - У Росії затримали активіста, який ще вчора підтримував Гриба під судом

Зазначимо, що ще вчора в сюжеті ТСН було видно, як Костянтин Котов стояв під Верховним судом Російської Федерації з плакатом на підтримку засудженого українця Павла Гриба.


«Я вважаю, що цю справу сфальсифіковано. Це одна зі справ поряд з іншими над українцями: Сенцов, Кольченко, кримські татари, і от сьогодні Павло Гриб. Я ось вийшов сюди, до Верховного суду, щоб висловити свою думку, вказати, що вважаю Павла невинним і вимагаю його звільнення як і інших українських в'язнів», — заявив він.

Російський адвокат Микола Полозов у Facebook зазначив, що Котов багато допомагав з передачами для українських моряків.


  1. МЗС України висловило протест через рішення російського суду щодо українця Гриба.
  2. Верховний Суд РФ визнав вирок Грибу законним.
  3. Вишинський проти, щоб його обміняли на Сенцова, — Москалькова.