У президента наразі не знають, чи припинили пошуки українців в Атлантичному океані

  • Володимир Зеленський не отримав від Еммануеля Макрона відповіді на лист з проханням не припиняти пошуки затонулого корабля з українцями
  • Офіс президента не поінформували про припинення пошукової операції, тому наразі українська сторона намагається зв'язатись з французами, щоб з'ясувати ситуацію

Офіс президента не отримував офіційних листів чи повідомлень щодо припинення пошукової операції затонулого в Атлантичному морі судна, на борту якого перебували українці. Про це повідомив заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко, відповідаючи на питання журналіста Політарени під час пресмарафону Володимира Зеленського.

«Про те, що сьогодні зупинили пошуки ми не знали... Я зателефонував до заступника керівника Офісу президента Жовкви (Ігор Жовква — ред.), який займається у нас міжнародними питаннями. Позавчора був виділений додатковий літак на пошуки. Нас не попереджала та сторона, що пошуки припинились», — сказав Тимошенко.

Він також уточнив, що найближчим часом Жовква має зв'язатись з французькою стороною і доповісти з цього питання президенту України.

Володимир Зеленський лише зазначив, що від президента Франції Еммануеля Макрона він не отримував відповіді на свій лист, у якому просив французів не припиняти пошуки затонулого корабля з українцями.

«Ні, я не отримав відповіді», — сказав Зеленський.


  1. Франція припинила пошуки зниклого судна з українцями на борту.
  2. Зеленський попросив Макрона продовжити пошуки затонулого корабля з українцями.
  3. В Атлантичному океані зникло судно з українцями.