У Порошенка пояснили зв'язок ДБР зі схемою «Ситника-Горбатюка»

  • Адвокат Порошенка зазначив, що опубліковані матеріали заслуговують на довіру
  • Головань натякнув, що схема «Ситника-Горбатюка» не цікавить чинного президента

Державне бюро розслідувань зайняло достойне місце у представленій Артемом Ситником і Сергієм Горбатюком схемі. Про це у своєму блозі на «УП» заявив адвокат Петра Порошенка Ігор Головань, передає Політарена.

«Немає сумнівів, що працівники ДБР та інші фігуранти відео протягом наступних днів і місяців скажуть багато правильних слів про презумпцію невинуватості, допустимість доказів, а також необхідність суворого дотримання процесуальних норм», — написав він.

Окрім того, Головань зазначив, що опубліковані Ситником і Горбатюком матеріали "куди більше заслуговують на довіру, ніж «голослівна маячня» Андрія Портнова, що її так подобається розслідувати «дбрівцям».

477c8 scheme - У Порошенка пояснили зв'язок ДБР зі схемою "Ситника-Горбатюка"

Він додав, що президент України Володимир Зеленський вимагає звільнити начальника поліції Дніпропетровської області, бо опубліковане відео шокує «цинізмом поведінки представників старої еліти».

«От опубліковані Артемом Ситником і Сергієм Горбатюком матеріали ніяким цинізмом не шокують президента. Чи шокують? Цікаво буде дізнатися», — додав адвокат експрезидента.

У будівлі Окружного адміністративного суду м. Києва пройшли обшуки у рамках кримінальної справи щодо втручання голови суду Павла Вовка та чотирьох його підлеглих у роботу ВККС та органів влади.


  1. НАБУ і ГПУ проводять обшук в Окружному адмінсуді Києва.
  2. ГПУ взялася за працівників суду, які «підсовували» справи Майдану потрібним суддям.
  3. Позов проти МОЗу: Окружний адмінсуд виніс дивну ухвалу (документ).