У Порошенка хочуть змусити команду Зеленського задекларувати доходи

Ахтем Чийгоз, Іванна Климпуш-Цинцадзе, Ірина Геращенко, Михайло Забродський, Ірина Фріз
  • «Європейська солідарність» вноситиме зміни до закону «Про запобігання корупції»
  • Мета політсили — зобов'язати команду Офісу президента заповнити електронні декларації

У партії «Європейська Солідарність» назвали першочерговим завданням у новій Верховній Раді розробку змін до антикорупційного законодавства, які передбачатимуть обов'язкове декларування доходів високопосадовцями, зокрема, працівниками Офісу президента України. Про це під час презентації пропозицій у роботі парламенту 9 скликання сказала членкиня партії та віцепрем'єр-міністерка з питань європейської інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе, повідомляє кореспондент Політарени.

«Ми вважаємо необхідним першочергово розробити і донести законопроєкт, який буде передбачати зміни до закону „Про запобігання корупції“. Оскільки ви бачите, що будь-якими способами представники команди президента Зеленського намагаються вивести команду, яка працює безпосередньо в Офісі президента, з-під дії цього закону», — зазначила Колимпуш-Цинцадзе.

Вона наголосила, що юридичні формальності не можуть бути приводом для обходу закону.

«Ніяке перейменування адміністрації на Офіс президента не мають спричиняти ухиляння від відповідальності електронного декларування працівників Офісу президента України», — сказала віцепрем'єр-міністерка.


  1. Заступник голови ОПУ заявив, що заяву Богдана завантажив з мережі.
  2. Нова посада: Відтепер Богдан видаватиме державні нагороди.
  3. Партія Порошенка виступила проти ліквідації комітету ВР з питань ветеранів.