Тимошенко представила перші 8 законопроєктів для нової коаліції

  • Тимошенко презентувала пакет перших законопроєктів для нової коаліції
  • Одним із восьми першочергових законопроєктів «Батьківщина» передбачила скасування терміну давнини притягнення до відповідальності за наживу на війні

Лідер ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко презентувала пакет перших законопроєктів «8 законів за 100 годин» для нової коаліції дій. Про це повідомила прес-служба «Батьківщини», передає Політарена.

В першу чергу Тимошенко пропонує ухвалити закон про справедливу ціну на газ. Після цього «Батьківщина» пропонує ухвалити закон про обов’язкове медичне страхування, за яким кожен українець повинен отримати медичну страховку та підвищити мінімальну пенсію до 3094 грн.

Четвертим законопроєктом на її думку має стати матеріальна допомога при народженні дитині молодим батькам. П’ятий крок – мораторій на продаж землі. Шостим кроком зазначається деофшоризація, яка, за словами Тимошенко, сприятиме отриманню коштів Україною.

Сьомий законопроєкт передбачає зміни до податкового кодексу, який зніме тягар з підприємництва та вітчизняної економіки загалом. Восьмий законопроєкт, на якому наполягають у «Батьківщині» — про відсутність терміну давнини для злочинів за наживу на війні. Він передбачатиме жорстке покарання для тих, хто  використав агресію РФ проти України для особистого збагачення.

2 2 527x720 - Тимошенко представила перші 8 законопроєктів для нової коаліції


  1. Роботою парламенту задоволені 7% українців (опитування).
  2. Власенко: Порошенко дав команду фальсифікувати вибори (відео).
  3. Тимошенко подала до суду на Кабмін, Мінсоцполітики і Пенсійний фонд.