Турчинов: Угоди з Росією не варті й паперу, на якому вони написані

Олександр Турчинов

Російська Федерація ніколи не виконує взяті на себе зобов‘язання. Про це сказав один з лідерів «Народного фронту», екссекретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов у четвер в ефірі програми «Право на владу».

Він нагадав, що у 2016 вже був досвід розведення сил і в Золотому, і в Петровському.

«Як тільки наші війська відійшли, одразу ж російсько-терористичні угрупування спробували покращити свої позиції та знову з кров’ю та ризиком для життя довелося повертати свої рубежі», — зазначив Турчинов.

Екссекретар РНБО підкреслив, що не має жодного сенсу домовлятись про щось з Російською Федерацією, тому що для неї не існує поняття честі.

«Можна не прислухатися до колишніх силовиків, але прислухайтесь до залізного канцлера Німеччини Отто фон Бісмарка. Він наголошував, що угоди з Росією не варті й паперу, на якому вони написані», — наголосив Турчинов.

За його словами, Росія рахується тільки з силою. Тому тільки сильна армія та потужний сектор безпеки і оборони може захистити нашу свободу і незалежність.

«У нас є одна Українська формула, яка доведена кров‘ю наших патріотів — вільна незалежна Україна починається тільки за спиною нашого солдата в окопі на передовій. З цієї точки починається наше правове поле, дія нашої Конституції та спокій громадян. Про перемогу та мир можна говорити тільки тоді, коли цей окоп буде на нашому східному кордоні», — розповів Турчинов.

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я