Цибулько: Мураєв зраджував друзів в середньому раз в два місяці

Володимир Цибулько — український поет, перекладач, есеїст, політичний діяч, колишній радник експрезидента Віктора Ющенка та депутат V скликання Верховної Ради.


За всім передвиборним гармидером, який відбувається в країні, мало хто помітив, як технічно партія Мураєва-Вілкула злила Олександра Єфремова, який вже кілька років сидить в СІЗО, без конкретних звинувачень, суду і юридичних підстав.

Раніше Мураєв пообіцяв, що Єфремова включать в список його партії на виборах в Раду. Таким чином, теоретично і за умови, що він пройде в парламент, його можна було б витягнути з СІЗО. Але Мураєв, залишився вірним своїм політичним кредо «вчасно зрадити — передбачити», і в останній момент «киданув» старого регіонала.

Як то кажуть, обіцяв — не означає одружився, і ні в які списки Єфремова природно так ніхто і не включив. А заяву Мураєва виявилася просто спробою пропіаритися і хоч трохи підтягнути рейтинг своєї політсили. Втім, ефекту це все одно дало мало — за соцопитуваннями, його партія, як і раніше, ледве дотягує до 2,5%.

Це далеко не перший випадок, коли Мураєв ось так зливає своїх соратників. За останній рік Євген примудрився кілька разів змінити прапори: спочатку він зрадив Вадима Рабиновича і спробував віджати у нього партію «За життя». Коли не вийшло, втік і заснував новий проєкт — «Наші». Але і з ним він провозився недовго — під час президентських виборів Мураєв знявся з виборів на користь Олександра Вілкула, навіть попри те, що рейтинг у нього був вище, ніж в останнього. Таким чином, Мураєв, по суті, зрадив і тих нечисленних виборців, які готові були за нього проголосувати.
До речі, ще до виборів Євген зробив ще одне зрадництво: настукав на колишніх соратників і ніби як ідейних союзників з СБУ. За що поплатився, потрапивши під санкції РФ.

Зрештою, Мураєв злився з політсилою Вілкула, при цьому остаточно злив партію «Наші». А згадайте то відео, де він «мочить» Анатолія Шарія, з яким раніше мало не обійнявшись ходив. Ще одне зрадництво. Шарій в результаті сильно образився на «старого друга». І ось спливла ця історія з Єфремовим...

І все це сталося протягом менш ніж одного року! Тобто ця людина змінювала свою політичну орієнтацію і зраджував друзів в середньому раз у два місяці. Відмінний результат! Треба думати, рекордний навіть для стрімко змінювальної української політики.

Джерело: Facebook