ЦВК зняла з виборів фальшивого кандидата від партії Медведчука

  • ЦВК скасувала реєстрацію кандидатом в депутати Торнера, у якого знайшли 5 паспортів
  • Кандидата зняли з виборів, бо він не є громадянином України

Центральна виборча комісія скасувала реєстрацію кандидатом в народні депутати Дмитра Торнера з "Опозиційної платформи — «За життя». Підставою стала інформація, що він не є громадянином України. Про це повідомила прес-служба ЦВК, передає Політарена.

В Центрвиборчкомі розповіли, що від компетентних органів комісія отримала інформацію про незаконне оформлення кандидатом Дмитром Торнером декількох паспортів. Документи були оформлені на різні прізвища: Торнер, Мальченко, Грозний.

Державна міграційна служба України повідомила ЦВК, що кандидат "Опозиційної платформи — «За життя» не є громадянином України. Всі його українські паспорти є підробними.

МВС та СБУ надали комісії більше подробиць щодо Торнера (Мальченка, Грозного). Він є фігурантом низки кримінальних проваджень та переховується від міжнародного правосуддя.

Насправді, кандидат є громадянином Республіки Молдова Некрасовим Дмитром Григоровичем. Правоохоронці знайшли в нього 5 українських паспортів.

"Враховуючи викладене, Комісія скасувала реєстрацію кандидата в народні депутати України Торнера Д.Г., включеного до виборчого списку Політичної партії «Опозиційна платформа – „За життя“ під № 44», — зазначено в рішенні ЦВК.


  1. У кандидата в депутати знайшли 5 паспортів на різні імена — МВС.
    2. Голова ЦВК звинуватила президента в несерйозному ставленні до порушення Конституції.
    3. Під СБУ мітингували проти Медведчука.