Центрвиборчком достроково припинив повноваження скандальної ОВК

  • ЦВК припинила повноваження окружної виборчої комісії №210
  • Члени комісії повинні запропонувати нових кандидатів
  • Встановлювати підсумки голосування у цьому окрузі буде Центральна виборча комісія

Центральна виборча комісія припинила повноваження всього складу окружної виборчої комісії в окрузі №210 у Чернігівській області. Про це повідомила прес-служба ЦВК, передає Політарена.

«ЦВК встановила грубе порушення зазначеною окружною виборчою комісією Конституції та законів України, що полягає у бездіяльності щодо виконання нею визначеного Законом України „Про вибори народних депутатів України“ та рішенням Комісії від 15 серпня 2019 року обов’язку встановити підсумки голосування в ОВО №210 з урахуванням відповідного судового рішення, та достроково припинила повноваження всього її складу», — йдеться у повідомленні.

У ЦВК зазначили, що комісія повинна була скласти протокол про підсумки голосування з поміткою «Уточнений» та транспортувати його до ЦВК не пізніше 12 години 16 серпня 2019 року, однак не зробила цього.

«Повноваження ОВК ОВО № 210 стосовно встановлення підсумків голосування в цьому окрузі на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року здійснюватиме Центральна виборча комісія», — повідомили в ЦВК.

Окрім цього, Центрвиборчком звернувся до Нацполіції для забезпечення збереження виборчої документації зазначеної ОВК до сформування її нового складу.


  1. Суд скасував результати голосування на одній з дільниць скандального 210-го округу.
  2. Верхня Палата ВСУ відмовила Коровченку в позові до ЦВК.
  3. ЦВК зобов’язала 210-й округ перевірити повторний підрахунок голосів.