Трубу й Портнова допитають через напад на експрезидента (документ)

Директор ДБР Роман Труба
  • Суд ухвалив рішення, згідно з яким Андрій Портнов і Роман Труба повинні бути допитаними у справі нападу на Петра Порошенка
  • Напад проросійських провокаторів на Петра Порошенка відбувся біля будівлі ДБР, під час якого постраждали співробітники Управління державної охорони

Шевченківський районний суд Києва ухвалив рішення, згідно з яким Андрій Портнов і директор Державного бюро розслідувань Роман Труба повинні бути допитаними в якості свідків у кримінальному провадженні щодо спроби нападу на п’ятого президента України Петра Порошенка. Про це в своєму блозі на «Українській правді» повідомив адвокат Порошенка Ігор Головань, передає Політарена.

«Сподіваюсь, читачі не забули напад проросійських провокаторів на Петра Порошенка біля будівлі ДБР, під час якого постраждали співробітники Управління державної охорони. Кримінальне провадження зареєстроване, однак слідчий Національної поліції чогось не хотів допитати осіб, які створили для організації нападу всі умови», — написав Головань.

1313e portnovtruba1 - Трубу й Портнова допитають через напад на експрезидента (документ)

Головань повідомив, що Шевченківський суд помилку слідчого виправив і скасував постанову про відмову у задоволенні клопотання представника потерпілих про допит Труби та Портнова. Тож тепер їх мають допитати.

На автомобіль експрезидента України Петра Порошенка 25 липня напав невідомий чоловік, після чого почалася сутичка між нападником та охороною, під час якого постраждали співробітники Управління держохорони.


  1. Поліція відкрила кримінальне провадження щодо нападу на Порошенка.
  2. Після допиту в ДБР на Порошенка напали невідомі, почалась бійка (відео).
  3. Супрун розповіла про напад на її чоловіка.