Труба заговорив про перекваліфікацію у справі Пашинського та поділив її на три етапи

Директор ДБР Роман Труба
  • Директор ДБР заявив, що правова кваліфікація злочину у кримінальному провадженні, де фігурує Сергій Пашинський, може бути змінена
  • Роман Труба поділив справу Пашинського на три етапи розслідування і звинуватив ГПУ в «підіграванні» на користь колишнього нардепа

Розслідування справи колишнього народного депутата Сергія Пашинського поділяється на три етапи, а кваліфікація злочину може бути змінена. Про це Труба заявив під час брифінгу, повідомляє кореспондент Політарени.

Труба зазначив, що ДБР розслідує саме те провадження щодо Пашинського, яке було зареєстроване 31 грудня 2016 року.

Директор ДБР поділив розслідування цієї справи на три етапи:

  1. Етап з моменту конфлікту і реєстрації кримінального провадження до лютого 2016 року. На цьому етапі слідчі Васильківського відділу поліції та прокуратура Київської області зібрали ті матеріали, на які в основному спирається ДБР. В цей період у матеріалах справи йшлося про те, що народний депутат отримав легкі тілесні ушкодження, а громадянин — тяжкі.
  2. З лютого 2016 року до вересня 2019 року, коли кримінальне провадження забрала генеральна прокуратура, яка, за словами Труби, модерувала його на користь Пашинського. Зокрема, громадянин, який отримав кульове поранення, не був визнаний потерпілим, а дії депутата, як такі, що спричинили тяжкі тілесні ушкодження, не були розслідувані слідчими ГПУ. Окремо Труба згадав про те, що Генпрокуратура розцінила дії потерпілого як хуліганство і відкрила кримінальне провадження саме проти нього, а проти Пашинського двічі закривала.
  3. Етап, коли розслідування було «розблоковане» та розслідується ДБР.

Директор ДБР також зазначив, що правова кваліфікація злочину може бути змінена, зокрема після того, як слідчі з'ясують, чи тримав Пашинський в руці зброю, виходячи з автомобіля.


  1. Суд арештував Пашинського.
  2. Труба: Жодного російського «сліду» в роботі ДБР немає.
  3. В кабінеті Труби знайшли «прослушку».

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я