У Раді обговорюють питання дострокових виборів у Києві

  • Олександр Ткаченко повідомив, що питання дострокового припинення повноважень Київської міської ради вже обговорюють представники Верховної Ради
  • На думку голови Комітету, чинний склад Київської міської ради став недієздатним у керуванні містом
  • Олександр Ткаченко наголосив, що Київ потребує змін

Голова Комітету Верховної ради з питань гуманітарної та інформаційної політики Олександр Ткаченко повідомив, що питання дострокового припинення повноважень Київської міської ради вже обговорюють представники Верховної Ради. Про це він повідомив у кулуарах Ради, повідомляє кореспондент Політарени.

«Настав час ініціювати дострокові вибори як очільника київської влади, так і, власне, Київради... Це питання (про розпуск Київради — ред.) на обговоренні у Верховній Раді, але головне, що потрібно поставити це питання на порядок денний, що я зараз і роблю», — сказав Ткаченко.

На його думку, чинний склад міськради став недієздатним у керуванні містом.

«Мені не відомо, з яких причин мер не може зібрати засідання Київради вже впродовж певного часу. Очевидно, це говорить про недієздатність діючої влади у керуванні Києвом, а Києву потрібні люди, які зможуть поновити реальну владу в Києві і перезавантажити її», — повідомив глава комітету.

Олександр Ткаченко додав, що «Київ потребує змін і кияни мають пишатися містом, а не дивитися на те, що зараз в місті відбувається».


  1. Кличко заговорив про достроковий розпуск Київради.
  2. У Раді зареєстрували постанову про розпуск ЦВК.
  3. Автор Конституції України: указ Зеленського про розпуск Ради неконституційний.