Таємниця слідства: У НАБУ не повідомили, чи був Гладковський на допиті

  • Експершого заступника секретаря РНБО викликали на допит у НАБУ
  • НАБУ не надали інформації щодо присутності Гладковського на допиті

Експершого заступника секретаря Ради національної безпеки й оборони України (РНБО) Олега Гладковського, який на початку липня знову очолив корпорацію «Богдан», викликали на допит в Національне антикорупційне бюро України (НАБУ). Про це в Telegram-каналі повідомив журналіст Олег Новіков, передає Політарена.

«НАБУ викликало на допит колишнього першого заступника РНБО Олега Гладковського, його сина Ігоря з друзями Віталієм Жуковим та Андрієм Рогозою у справі корупції в Укроборонпромі», — йдеться в повідомленні.

Зазначимо, що Олег Гладковський мав прийти на допит сьогодні.

Прес-служба НАБУ відмовилася надати журналістам «Політарени» інформацію щодо того, чи була присутня згадана особа, схиляючись на таємницю слідства.

«Ця інформація становить таємницю досудового розслідування і не може бути розголошена. Вона буде розголошена тоді, коли буде завершено розслідування», — відповіли у прес-службі.

Журналісти програми «Наші гроші з Денисом Бігусом» випустили серію сюжетів про те, як українські бізнесмени та чиновники грабували «оборонку», в країні розгорівся справжній скандал. За даними кореспондентів, державна компанія «Укроборонпром» через фірми-прокладки закуповувала у Росії незаконно привезені запчастини за завищеними цінами, відмиваючи таким чином сотні мільйонів гривень.

Згідно з розслідуванням, керував усією цією фінансовою схемою Ігор Гладковський – син заступника секретаря РНБО Олега Гладковського.


  1. Аудит «Укроборонпрому» все ж таки проведуть.
  2. Кабмін скасував виділення 32 млн гривень на аудит «Укроборонпрому».
  3. Уряд надав 32 млн гривень для проведення фінансового аудиту державного концерну «Укроборонпром».