Сивохо: Досить знущань!

Досить знущань! Пенсіонери не повинні стояти в чергах на блокпостах раз у два місяці, щоб забрати свої гроші. Про це на своїй сторінці у Facebook написав радник секретаря Ради національної безпеки і оборони України з питань реінтеграції і відновлення Донбасу Сергій Сивохо.

«Виїзне засідання Комітету з прав людини, деокупацію і реінтеграції тимчасово окупованих територій в дії. Сьогодні гарненько дісталося МінТОТу і Мінсоцполітики. Було багато запитань», — зазначив Сивохо.

Радник секретаря РНБО наголосив, що однією з найбільших проблем для мешканців ОРДЛО є отримання пенсій. Він вважає, що пенсіонери не повинні стояти в чергах на блокпостах кожні два місяці, аби отримати свої ж гроші.

«Друга проблема — дискримінація і відверте приниження переселенців постійними перевірками та контролем того, скільки вони пробули в Україні. Потрібно спростити систему, продовжити з 60 днів до 1 року», — зауважив Сівохо.

Радник секретаря РНБО підкреслив, що влада та уряд повинні створити комфортні умови для громадян, які проживають по обидва боки лінії зіткнення.