Супрун заявила, що Аваков заблокував легалізацію медичного канабісу

Уляна Супрун
  • Колишня очільниця МОЗ звинуватила Арсена Авакова у тому, що через його позицію в Україні не вдалось легалізувати медичний канабіс
  • Уляна Супрун заявила, що МОЗ двічі вносив це питання на останньому засіданні Уряду і двічі позиція МВС стримувало легалізацію медичного канабісу

Колишня виконувачка обов'язків міністра охорони здоров'я Уляна Супрун заявила, що міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заблокував рішення Кабінету міністрів, яким МОЗ хотів дозволити використовувати канабіс з метою лікування, повідомляє кореспондент Політарени.

«Цей чорт заблокував. Ми на останньому засіданні уряду подали зміни до постанови, щоб медичний канабіс був доступний для пацієнтів. Всі погодили СБУ, МЕРТ, Мінфін, ми (МОЗ — ред.) — всі погодили, а єдиний, який заблокував, — це був Аваков і МВС. Два рази ми передавали і два рази вони відмовились, бо казали, що треба змінити кримінальний кодекс», — заявила Супрун.

Вона уточнила, що зміни до кримінального кодексу зміни вносити було не потрібно, оскільки доступ до канабісу могла контролювати Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками.

«Можете подякувати пану Авакову за те, що немає медичного канабісу зараз в Україні доступного для наших пацієнтів», — зазначила Супрун.


  1. Новий прем'єр-міністр пояснив, чому Аваков залишився в Кабміні.
  2. Супрун на ім'я Гончарука написала заяву про звільнення.
  3. Супрун розкритикувала Дубінського за сексизм.