Супрун прокоментувала арешт Богатирьової

  • Виконувачка обов'язків міністра охорони здоров'я прокоментувала арешт колишньої очільниці МОЗ Раїси Богатирьової
  • Уляна Супрун підкреслила, що повернення таких людей, як Богатирьова знаменує можливість повернення й інших прибічників часів Януковича

Виконувачка обов'язків міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун прокоментувала арешт колишньої очільниці МОЗ Раїси Богатирьової. Про це вона повідомила на своїй сторінці у Facebook, передає Політарена.

"Повернення Богатирьової до України є сигналом про початок нового етапу боротьби за здоров’я та безпеку українців. Її послідовники і партнери нікуди навіть не виїздили і останні роки займались саботажем системних зміни у сфері, де вони звикли про все “домовлятися”, — написала Супрун.

Вона уточнила, що перебуваючи на посаді міністра охорони здоров'я Богатирьова покривала схему з закупівель вакцин та туберкуліну у фірми свого сина. Також, у 2012—2014 роках було вкрадено 1 млрд гривень з бюджету на ліки, а ціни на фармацевтичну продукцію були завищені на 20-40%.

«Богатирьова абсолютно не дбала про роботу МОЗу, а велика частина працівників її боялися. Власне збагачення та керування оборудками в Міністерстві були її головною місією», — зазначила Супрун.


  1. Нацполіція у Києві затримала Богатирьову, яка 5 років ховалась від слідчих.
  2. Росія досі вважає, що Україна повинна повернути $3 млрд «боргу Януковича».
  3. Позов до МОЗ: суд просять визнати протиправними проведені судмедекспертизи.