Супрун попросила українців не вбивати себе через Медведчука у Раді

  • Супрун закликала українців не впадати у відчай через результати екзит-полів
  • Міністерша зазначила, що берегти своє психічне здоров’я важливо за будь-якого складу Верховної Ради

Виконувачка обов'язків міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун закликала українців не впадати у відчай через результати екзит-полів. Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook, передає Політарена. 

«Зовсім скоро ми дізнаємось перші дані екзит-полів, і будемо мати приблизне розуміння, які партії увійдуть до Верховної Ради 9-го скликання. Когось результати потішать, когось розчарують. Але якими б вони не були, в жодному разі не варто впадати у відчай чи збирати валізи. Кум Путіна та ще чимало посіпак Кремля у Раді — не привід ставити хрест на житті країни чи своєму», — написала Супрун.

Міністерша зазначила, що берегти своє психічне здоров’я важливо за будь-яких обставин та будь-якого складу Верховної Ради.

Супрун також зазначила, що статистика самогубств в Україні є дуже тривожною: один з найвищих показників у Європі.

«Будьте уважні до своїх близьких, говоріть із ними, якщо помічаєте пригнічений стан або незвичну поведінку, та за потреби порадьте звернутися до фахівців за психологічною допомогою», — написала міністерша.

Окрім того, Супрун наголосила на важливості включення охорони психічного здоров’я до загальної системи охорони здоров’я країни, тому Міністерство охорони здоров'я України підтримало і сприяло у створенні національної лінії з питань запобігання суїцидів та профілактики психологічного здоров’я Lifeline Ukraine.


  1. Супрун “потролила” заяву Зеленського про люстрацію уряду.
  2. Супрун розповіла, чому матюкатися — корисно.
  3. Супрун проти Червоного Хреста та запалені фаєри під АП: українці вимагають звільнити в’язнів Кремля.