«Сумно»: В Україні провели тест на чесність. Відео

В Україні провели «тест на чесність», залишивши на вулицях гаманці з грошима. Соціальний експеримент провів співзасновник monobank Михайло Рогальський, опублікувавши його результати на своєму офіційному каналі на YouTube.

У рамках соціального експерименту в п'яти містах України «загубили» 50 гаманців. Красти почали ще на пошті.

У рамках експерименту було взято 50 однакових гаманців. У 40 з них поклали по 50 гривень, в інші — по 500 грн. Також у гаманці помістили банківську карту із зазначеним пін-кодом і візитки на одне і те ж ім'я. Це дозволило відстежити «долю» кожного гаманця.

Приманки залишили в Харкові, Києві, Дніпрі, Одесі та Львові. Також експеримент був проведений на масовому заході на ВДНГ у Києві.

За результатами експерименту, гаманці залишалися на вулиці не більш ніж 15 хвилин. З 50 тільки 15 спробували повернути з усім вмістом.

Крім того, організатори експерименту зазначили, що ще під час підготовки до експерименту частина посилок, надісланих відомою поштовою компанією, прийшли до волонтерів без грошей. Представники компанії під відео перепросили і попросили дані про посилки.

Раніше повідомлялося, що співачку Камалію обікрали в Києві. Також відомо про те, що українців у Польщі звинуватили в крадіжці $2,2 млрд.