Суд закрив справу щодо втручання Лещенка і Ситника у вибори в США

  • Лещенко та  Ситник не втручалися в американські вибори — таке рішення виніс Шостий апеляційний суд Києва
  • Лещенко вважає звинувачення сфабрикованими Луценком та Розенблатом

Народний депутат Сергій Лещенко та глава Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник не втручалися в американські вибори. Таке рішення виніс Шостий апеляційний суд Києва, чим скасував рішення Окружного суду Києва та ухвалив нове рішення, відповідно до якого відхилено позов народного депутата Борислава Розенблата проти Лещенка та Ситника. Про це Лещенко написав у Facebook, передає Політарена.

«Я більше не «ворог Трампа». Щойно Шостий апеляційний суд скасував рішення Окружного суду Києва та ухвалив нове рішення, яким відмовив депутату Розенблату у задоволенні позову проти мене та НАБУ в частині викриття Пола Манафорта у чорній бухгалтерії Партії регіонів», — заявив нардеп.

За словами Лещенка, ця справа — це «мильна бульбашка», яку намагався роздути Генеральний прокурор України Юрій Луценко та Борислав Розенблат.

«Чекаю, коли генпрокурор Юрій Луценко подзвонить Руді Джуліані (американський політик Рудольф Джуліані — ред.) та повідомить нові обставини у справі, яку він так старанно клепав для збереження себе на посаді», — повідомив нардеп.

Позов проти Лещенка та Ситника подав до суду Розенблат.  За цим позовом в 2018 році Окружний адмінсуд Києва визнав протиправним розголошення Лещенком і Ситником інформації про Пола Манафорта. Розенблат також опублікував запис, в якому людина з голосом Ситника розповідає, що допомагала кандидату в президенти США Хіларі Клінтон під час виборів у 2016 році.


  1. Верховний суд скасував постанову ЦВК про відмову в реєстрації Кузьміну.
  2. Верховний суд виніс рішення стосовно реєстрації Шарія.
  3. Поліція викликала Ситника на допит за прослуховування Холодницького (документ).