Суд заарештував адміністраторку «Токіо Стар» через пожежу в готелі

  • Суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою для адміністраторки згорілого готелю «Токіо Стар»
  • Адміністраторку «Токіо Стар» підозрюють в порушенні правил пожежної безпеки, що спричинило загибель дев'яти осіб
  • Адвокат Ірини Паровик вважає рішення суду необґрунтованим і має намір оскаржити його в апеляції

Київський районний суд міста Одеси обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без можливості внесення застави до 18 жовтня для адміністраторки згорілого готелю «Токіо Стар» Ірини Паровик. Про це повідомило видання «Думская», передає Політарена.

Суддя Вадим Іванчук частково задовольнив клопотання прокуратури, яка вимагала відправити Паровик в СІЗО на два місяці. Він скоротив тільки термін перебування в ізоляторі, що, втім, нічого не означає: його можна продовжити.

Адміністраторку «Токіо Стар» підозрюють в порушенні правил пожежної безпеки, що спричинило загибель дев'яти осіб (частина 2 ст. 270 КК). Таку ж підозру пред'явлено власнику готелю Вадиму Чорному — він вже знаходиться в СІЗО.

Адвокат Ірини Паровик Ігор Елуашвілі вважає сьогоднішнє рішення суду необґрунтованим і має намір оскаржити його в апеляції.

За словами юриста, весь місяць, що пройшов після пожежі, його підзахисна перебувала на місці, була на допитах, після оголошення підозри не виїжджала.

Крім того, в посадові обов'язки старшого адміністратора не входить забезпечення пожежної безпеки. Ірина контролювала чистоту і порядок в готелі, а технікою та сигналізацією не займалаВіро

Достовірно відомо, хто є інженером з техніки безпеки, але у слідства до нього питань чомусь немає, каже адвокат.

«А ще ми до сих пір не знаємо, що стало причиною пожежі», — додав Ігор Елуашвілі.

У Ірини Паровик дві маленькі доньки. Одній п'ять років, інший рік і дев'ять місяців. Чоловік працює, і щоб доглядати за дітьми, довелося викликати з Балти 70-річну бабусю.


  1. Прокуратура повідомила про підозру співвласнику готелю «Токіо Стар».
  2. Власника згорівшого готелю в Одесі залишили в СІЗО до 15 жовтня.
  3. Власник готелю в Одесі відмовився виплачувати компенсації постраждалим: Труханов пригрозив втратою бізнесу.