Суд скасував рішення ЦВК про зняття Куницького з виборів

  • Суд поновив у якості кандидата в народні депутати Куницького від партії «Слуга Народу»
  • Кандидат надав своє пояснення про причину відсутності в Україні протягом 264 днів

Шостий апеляційний суд Києва поновив у якості кандидата в народні депутати на позачергових виборах до Верховної Ради Олександра Куницького від партії «Слуга Народу». Трансляція із засідання суду велася на сторінці кандидата у Facebook, передає Політарена. 

Суд зазначив, що рішення Центральної виборчої комісії про зняття Куницького з виборів по одномандатному виборчому окрузі №169 у Харкові було протиправним, оскільки кандидат надав своє пояснення про причину відсутності в Україні протягом 264 днів у 2015 році.

Реєстрацію кандидатом у народні депутати від партії «Слуга народу» Олександра Куницького на виборах у Верховну Раду по мажоритарному окрузі №169 було скасовано рішенням Центральної виборчої комісії 11 липня.

Згодом представник партії «Слуга Народу» Олександр Качура, котрий також назвався адвокатом Куницького, зазначив, що його підзахисний був у відрядженні з 15 березня 2015 року до 5 грудня 2015 року. Відсутність Куницького у цей період на території України стало підставою для ЦВК для рішення про зняття кандидата з реєстрації. Куницький та його захист подали апеляцію.


  1. «Слуга Народу» вимагає від ЦВК відновити реєстрацію.
  2. Куницького від «Слуги Народу» зняли з реєстрації, він судитиметься з ЦВК.
  3. ЦВК перевіряє дані: У кандидата в нардепи від «Слуги народу» знайшли подвійне громадянство.