Суд оприлюднив вирок Труханову

  • Суд оприлюднив вирок, яким виправдали Геннадія Труханова
  • Факт зловживання службовим становищем Трухановим і Вугельманом є недоведеним
  • Суд переконаний, що депутати мали можливість вивчити документацію щодо придбання будівлі заводу «Краян»

Суд оприлюднив вирок, яким виправдали міського голову Одеси Геннадія Труханова, його заступника Павла Вугельмана та інших осіб у справі заволодіння 185 мільйонами гривень місцевого бюджету. Відповідний документ оприлюднений у Єдиному реєстру судових рішень, передає Політарена.

У вироку йдеться про те, що Труханову, депутату Одеської міської ради Василю Шкрябаю та адвокату Ігорю Кравченко повідомила про підозру неуповноважена особа, а це означає, що вони не є притягнутими до кримінальної відповідальності.

Суд не знайшов доказів, які б містили прямі або опосередковані обвинуваченими згоди щодо заволодіння коштами місцевого бюджету міста Одеси на закупівлі приміщення збанкрутілого заводу «Краян».

Окрім того, у вироку зазначено, що факт зловживання службовим становищем Трухановим і Вугельманом під час оголошення неправдивої інформації про реалізацію уявно створеного проєкту «Європейська мерія міста Одеса» є недоведеним.

Також суд переконаний, що депутати мали можливість належним чином вивчити документацію щодо внесеного проєкту рішення про придбання будівлі заводу «Краян». Крім того суд не визнав фіктивними договори з придбання приміщення заводу «Краян» компанією Valton Group LP, які підписував адвокат Ігор Кравченко як представник фірми. Таким чином, суд вважає, що дії Кравченка не несуть кримінально каральний характер. 


  1. Зеленський попросив Труханова зробити безкоштовним для бізнесменів в'їзд на територію порту.
  2. Ненавидіти Труханова з допомогою правоохоронної системи абсолютно безперспективно.
  3. Справа Труханова: суд відхилив один з головних доказів слідства.