Суд арештував Пашинського

  • Суд обрав Сергію Пашинському запобіжний захід у вигляді тримання під вартою до 4 грудня 2019 року
  • Сергія Пашинського підозрюють в умисному заподіянні тяжких тілесних ушкоджень

Печерський районний суд Києва обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою до 4 грудня 2019 року для колишнього народного депутата України Сергія Пашинського, повідомляє кореспондентка Політарени.

«Застосувати до підозрюваного Пашинського Сергія Володимировича запобіжний захід у вигляді тримання під вартою», — йдеться в ухвалі суду.

Пашинського підозрюють в умисному заподіянні тяжких тілесних ушкоджень (ч.1 ст.121 Кримінального кодексу України). Екснардеп вистрілив в ногу громадянину України В'ячеславу Хімікусу у грудні 2016 року.

Пашинський заявив, що Хімікус, спричинивши аварійну ситуацію на дорозі, погрожував екснардепу та його дружині.

За словами Пашинського, він вистрілив Хімікусу в ногу з метою самооборони та надав потерпілому першу допомогу. Екснардеп називає провадження помстою Андрія Портнова, який, на думку Пашинського, контролює Державне бюро розслідувань.

«Є у нас такий персонаж: пан Портнов, який в період з 2010 року по 2014 і де-юре, і де-факто при Януковичі здійснював роботу у правоохоронної системи, який неодноразово погрожував мені ще в 2014 році, який неодноразово про цю справу розказував, що, як тільки він отримає контроль над ними (правоохоронними органами — ред.), то він мене посадить», — сказав Пашинський.

Санкція статті, в рамках якої підозрюють екснардепа, передбачає позбавлення волі на строк від 5 до 8 років.

Оновлено (19:43)

Сам Пашинський заявив, що матеріали справи сфальшовані, а його адвокати повідомили, що оскаржуватимуть ухвалу суду. На це у них є 5 днів.

«Не було ні одної підстави брати мене під арешт. Більше того, ви всі чули, як Портнов погрожував мені розправою... Сьогодні ви бачили Портновське правосуддя... Я зроблю все, щоб ці злочинці, які сьогодні вчинили злочин, про це пожаліли... Матеріали справи сфальшовані. Суддя пішла на порушення всіх чинних норм законодавства», — сказав Пашинський


  1. ДБР оголосило підозру Пашинському.
  2. Пашинський прокоментував підозру від ДБР.
  3. Зараз влада реваншу і капітуляції: Чорновол заступилась за Пашинського.