Статус учасників бойових дій в Україні отримали чверть мільйона військовослужбовців

  • Статус учасника бойових дій в Україні з 2014 р. вже отримали понад 260 тис. військовослужбовців
  • У 2019 році нагороджено 600 воїнів, відомчі відзнаки отримали майже 5 тис

Статус учасника бойових дій від початку російської збройної агресії в Україні отримали понад 260 тисяч військовослужбовців та працівників Збройних сил України — учасників Антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил.  Про це повідомляє прес-служба Міноборони,   передає Політарена.

«Статус учасника бойових дій з початку російської збройної агресії отримали понад 260 тисяч військовослужбовців та працівників ЗС України — учасників Антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил» — сказано в повідомленні.

Міністерство оборони України також повідомляє, що з метою вшанування кращих захисників України продовжується нагородження державними нагородами та заохочувальними відзнаками Міноборони військовослужбовців та працівників Збройних сил України.

Від початку  2019 року за зразкове виконання обов’язків державними нагородами нагороджено понад 600 та заохочувальними відомчими відзнаками — майже 5 тисяч військовослужбовців та працівників ЗСУ.

Щодо оперативної обстановки на лінії протистояння на Донбасі,   — впродовж 16 липня  інтенсивність обстрілів підрозділів Об’єднаних сил зменшилася вдвічі, 17 липня кількість обстрілів оборонних позицій ОС дещо зросла. Впродовж 2 діб прицільні обстріли не завдали втрат захисникам України.


  1. Доба на лінії бойового зіткнення: один воїн загинув, трьох поранено.
  2. На Донбасі тривають бойові зіткнення, один українець поранений.
  3. Доба в зоні ООС: інтенсивність обстрілів вщухла, але уникнути втрат не вдалося.