Списочники IX скликання: як звати та чим займаються

Центральна виборча комісія опрацювала усі 100% електронних протоколів. Прохідний бар'єр до Верховної Ради подолали 5 політичних сил. Політарена публікує повний перелік майбутніх народних депутатів IX скликання за партійними списками та рід їхньої діяльності.

Політична партія «Слуга Народу» (124):

Номер у спискуІм'я та ПрізвищеДіяльність
1Дмитро РазумковГолова політичної партії «Слуга Народу»
2Руслан СтефанчукІдеолог партії «Слуга Народу»
3Ірина ВенедіктоваЕксперт з питань реформи судової системи
4Давид АрахіміяУкраїнський IT-підприємець, громадський діяч та волонтер
5Галина ЯнченкоЕксперт з антикорупційної політики
6Михайло ФедоровРадник Президента України, координатор діджитал-напрямку
7Олександр КорнієнкоКерівник виборчого штабу партії «Слуга Народу»
8Анастасія КрасносільськаЕксперт з питань боротьби із корупцією, судової та правоохоронної реформ
9Олександр ТкаченкоМедіаменеджер, генеральний директор «1+1 медіа»
10Жан БеленюкЧемпіон світу, срібний призер Олімпійських ігор, борець греко-римського стилю
11Сергій БабакЕксперт з питань освіти та науки
12Владислав КликлійЕксперт з питань впровадження інформаційних технологій
13Олена ШулякЕксперт у сфері девелопменту
14Дмитро НаталухаПравозахисник, фахівець зі стратегічних і кризових комунікацій
15Єлизавета ЯськоПолітолог, експерт з питань культури
16Олексій ОржельЕксперт у сфері паливно-енергетичного комплексу
17Андрій ГерусЕксперт з питань енергетики, представник Президента України в Кабінеті Міністрів України
18Михайло РадуцькийПідприємець, експерт з питань реформи медицини
19Денис МонастирськийЕксперт з питань реформування правоохоронної та судової систем
20Данило ГетманцевЕксперт з питань оподаткування, публічних фінансів, банківського права
21Денис МалюськаФахівець у сфері регулювання підприємницької діяльності, судових спорів і державного управління
22Андрій ХолодовПідприємець
23Гео ЛеросРежисер, арт-куратор
24Сергій КальченкоЮрист
25Максим ТкаченкоЕксперт у сфері культури та шоу-бізнесу
26Єгор ЧернєвПідприємець, експерт з цифрової та інноваційної економіки
27Святослав ЮрашЕксперт з міжнародних відносин
28Павло СушкоКінопродюсер, підприємець
29Ірина ВерещукЕксперт з міжнародних відносин, децентралізації, питань безпеки
30Олександр КубраковЕксперт IT-ринку та ринку мобільного зв'язку
31Юлія ДіденкоПідприємець
32Дмитро СоломчукПідприємець
33Михайло АнанченкоСтудент
34Анна КоваленкоРадник голови Державної служби спеціального зв`язку та захисту інформації України
35Владлен НеклюдовРадник юстиції
36Ігор КривошеєвПідприємець
37Сергій ІонушасАдвокат, патентний повірений України, експерт з питань правосуддя
38Олександр ЗавітневичДиректор ТОВ «Смілянський Ливарний Завод»
39Вадим СтруневичБезробітний
40Володимир ВороновГенеральний директор Міжнародного брендингового агентства Володимира Воронова
41Юрій АрістовВласник компанії «Атлантік-Юмма»
42Юрій КісєльДиректор ТОВ «Растро»
43Вадим ГалайчукАдвокат та експерт з конституційного, адміністративного та виборчого права
44Артем КовальовГенеральний директор ТОВ «УНІАН»
45Валерій СтернійчукГолова Громадської організації «Волинський актив молоді»
46Галина МихайлюкРадник з питань підготовки законів у Консультативній Місії Європейського Союзу в Україні
47Роман БабійБезробітний
48Лександр КачураАдвокат, експерт з адміністративного права
49Анна НовосадГенеральний директор директорату стратегічного планування та євроінтеграції Міністерства освіти і науки України
50Артем КультенкоПідприємець
51Олег МарусякПідприємець
52Микола КириченкоПідприємець
53Галина ТретьяковаКерівник Громадської організації «Інститут громадянських свобод»
54Павло ХалімонБезробітний
55Олена МошенецьШеф-редактор бізнес/медіа бюро ekonomika+
56Ольга СаладухаБезробітна
57Ольга КовальГолова студентського наукового товариства НУХТ
58Аліна ЗагоруйкоБезробітна
59Олег БондаренкоГолова ГО «Всеукраїнська організація «Зелений Фонд. Подолання гуманітарних та екологічних катастроф»
60Михайло КрячкоПідприємець
61Марина БардінаЕксперт із соціології та міжнародних відносин
62Людмила МарченкоПрацює ТОВ «Епіцентр К» та ТОВ «Нова лінія» провідним фахівцем департаменту навчання та розвитку персоналу
63Іван ЮнаковАрхітектор
64Дар'я ВолодінаПідприємець
65Ольга СавченкоЮрист в галузі міжнародного та фінансового права
66Оксана ГринчукМенеджер
67Володимир КозакЮрист, експерт з питань експорту та залучення інвестицій
68Андрій ЛисюкПравник
69Олександр СоваПідприємець
70Володимир ВатрасПравник, науковець
71Роман МуликЮрист, інженер, підприємець
72Олег ТарасовЗаступник директора із зовнішньоекономічної діяльності приватного підприємства «Агроекстра»
73Анатолій КостюхМедійник, політолог
74Євгеній БрагарІсторик
75Віталій БезгінЕксперт з питань місцевого самоврядування
76Олександр СалійчукПідприємець
77Елла РєпінаЕкономіст, науковець
78Арсеній ПушкаренкоОчолює Центр захисту прав громади Голосієва
79Мар'ян ЗаблоцькийГолова Правління Української аграрної асоціації
80Андрій КлочкоПровідний спеціаліст відділу міжнародних відносин у Київському Національному університеті будівництва та архітектури
81Юлія ОвчинниковаБіолог, науковець
82Олександр МережкоЕксперт із запровадження системи E-government та народовладдя
83Олексій УстенкоЕкономіст, бізнесмен
84Олександр КабановСценарист
85Федір ВеніславськийЕксперт з питань державотворення та конституціоналізму
86Лада БулахВиконавчий директор БО «100% життя. Київський регіон»
87Євген ПетрунякАдвокат
88Олександр МаріковськийЕксперт з інформаційної політики, електронного урядування, екології, антикорупційної політики
89Олександр ФедієнкоЕксперт з питань кібербезпеки, телекомунікацій, ІТ-технологій та інформаційної безпеки
90Андрій МотовиловицьБезробітний
91Анна КолісникСудовий експерт
92Єлизавета БогуцькаБезробітна
93Артем НагаєвськийПідприємець
94Микита ПотураєвЕксперт з комунікацій, політичного і медіа-консалтингу
95Павло ЯкименкоБезробітний
96Артем КунаєвЗаступник керівника Управління з маркетингу та продажу вертолітної техніки АТ «Мотор Січ»
97Дмитро ПрипутеньНауковець
98Максим ПавлюкЗаступник військового прокурора Дарницького гарнізону Центрального регіону України
99Василь МоканПолітолог, кандидат політичних наук
100Роксолана ПідласаБезробітна
101Богдан ТорохтійАдвокат
102Оксана ДмитрієваЕксперт з питань охорони здоров’я
103Маргарита ШолБезробітна
104Андрій КостінЮрист
105Руслан ГорбенкоHG директор, засновник Товариства з обмеженою відповідальністю «Інтершина УА»
106Андрій ЖупанінЮрист
107Ростислав ТістикПідприємець
108Євгенія КравчукЕксперт з комунікацій, голова прес-офісу партії «Слуга Народу»
109Неллі ЯковлеваПолітичний аналітик, фахівець у галузі конфліктного менеджменту
110Сергій ГривкоЧлен молодіжної ради при Чернігівській міській раді
111Петро ПавловськийАдвокат
112Ірина АллахвердієваДиректорка Миколаївської обласної дирекції ПрАТ СК «Уніка»
113Олена ВінтонякЮрисконсульт
114Юрій ЗаславськийДиректор ТОВ «Макрус ЛТД»
115Андрій ЗадорожнийЮрист
116Стап ШипайлоЮрист
117Іван ШинкаренкоПідприємець
118Ольга СовгиряЕксперт з конституційного права
119Володимир КрейденкоФахівець з молодіжної політики
120Тарас ТарасенкоАдвокат
121Микола СольськийЮрист
122Павло ФроловБезробітний
123Михайло НовіковАдвокат
124Вікторія ПодгорнаПідприємець

Політична партія «Опозиційна платформа — За життя» (37):

Номер у спискуІм'я та ПрізвищеДіяльність
1Юрій БойкоЛідер політичної партії "ОПЗЖ"
2Вадим РабіновичДепутат
3Віктор МедведчукДепутат
4Наталія КоролевськаДепутат
5Сергій ЛьовочкінДепутат
6Василь НімченкоДепутат
7Нестор ШуфричДепутат
8Сергій ЛарінДепутат
9Сергій ДунаєвДепутат
10Тарас КозакДепутат
11Вадим СтоларБезробітний
12Юлій ІоффеДепутат
13Михайло ПапієвДепутат
14Ігор АбрамовичДепутат
15Дмитро ІсаєнкоНауковець
16Микола СкорикДепутат
17Григорій СуркісПрезидент ГО Товариство "Україна – Китай"
18Ігор КісільовБезробітний
19Юрій ЗагороднійПроректор з міжнародних питань та з питань європейської інтеграції
20Анатолій БурмічАсоціація ветеранів "Альфа"
21Юлія ЛьовочкінаДепутат
22Олександр КолтуновичНауковець
23Григорій МамкаАдвокат
24Володимир КальцевАналітик
25Юрій ПавленкоДепутат
26Наталія ПриходькоБезробітна
27Віктор ЧорнийПідприємець
28Віталій БортЕкономічний експерт
29Михайло МакаренкоНауковець
30Олег ВолошинНачальник служби міжнародного співробітництва ТОВ ТРК "112-TV"
31Тетяна ПлачковаАдвокат
32Олександр ПузановРадник голови правління, ПАТ "Страхова компанія "Українська страхова група"
33Суто МамоянЗаступник директора ТОВ "М’яспром"
34Ілля КиваГолова Всеукраїнська профспілка МВС України
35Ренат КузьмінАдвокат
36Олександр КачнийНауковець
37Антоніна СлавицькаАдвокат

Політична партія ВО «Батьківщина» (24):

Номер у спискуІм'я та ПрізвищеДіяльність
1Юлія ТимошенкоЛідер політичної партії ВО "Батьківщина"
2Сергій ТарутаДепутат
3Валентин НаливайченкоРадник ТОВ "ПАЛ", лідер партії "Справедливість"
4Сергій СоболєвДепутат
5Олена КондратюкДепутат
6Іван КириленкоДепутат
7Андрій Кожем'якінДепутат
8Григорій НемиряДепутат
9Сергій ВласенкоДепутат
10Валерій ДубільДепутат
11Олександр АбдуллінДепутат
12Іван КрулькоДепутат
13Анжеліка ЛабунськаПідприємець
14Костянтин БондарєвПідприємець
15Михайло ЦимбалюкПенсіонер
16Віталій ДаніловКонсультант підприємства ТОВ "Інвестор-Атіка"
17Ольга БєльковаДепутат
18Олексій КучеренкоПідприємець
19Андрій НіколаєнкоГолова ради директорів ТОВ ВКФ "Велта"
20Михайло ВолинецьГолова Конфедерація вільних профспілок України
21Андрій ПузійчукЗаступник генерального директора ТОВ "Домобудівельна компанія "Фундамент"
22Альона ШкрумДепутат
23Володимир КабаченкоПідприємець
24Вадим ІвченкоДепутат

Політична партія «Європейська Солідарність» (23):

Номер у спискуІм'я та ПрізвищеДіяльність
1Петро ПорошенкоЛідер політичної партії "Європейська Солідарність"
2Андрій ПарубійДепутат
3Ірина ГеращенкоДепутат
4Михайло ЗабродськийКомандувач десантно-штурмові війська Збройних Сил України
5Софія ФединаНауковець, волонтерка
6Мустафа ДжемілєвДепутат
7Яна ЗінкевичДиректор комунальне підприємство "Госпітальєри Дніпра"
8Ахтем ЧийгозБезробітний
9Олег СинюткаБезробітний
10Іванна Климпуш-ЦинцадзеВіце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України
11Артур ГерасимовДепутат
12Степан КубівПерший віце-прем’єр-міністр – Міністр економічного розвитку і торгівлі України
13Ірина ФрізМіністр у справах ветеранів України
14Ніна ЮжанінаДепутат
15Ірина ЛуценкоДепутат
16Вікторія СюмарДепутат
17Володимир Ар'євДепутат
18Ростислав ПавленкоБезробітний
19Микола ВеличковичДепутат
20Сергій АлєксєєвДепутат
21Руслан КнязевичДепутат
22Максим СаврасовДепутат
23Марія ІоноваДепутат

Політична партія «Голос» (17):

Номер у спискуІм'я та ПрізвищеДіяльність
1Святослав ВакарчукГолова політичної партії "Голос"
2Юлія КлименкоКерівниця виборчої кампанії
3Кіра РудникIT-підприємниця, операційна директорка IT-компанії Ring Ukraine
4Ярослав ЖелезнякПрофесіонал зі зв’язків з Верховною Радою
5Олександра УстіноваАнтикорупційна активістка
6Олег МакаровЮрист
7Ярослав ЮрчишинГромадський активіст
8Сергій РахманінПолітичний журналіст
9Соломія БобровськаОчолює ГО «Українська Основа»
10Ольга СтефанишинаАнтикорупційна активістка
12Володимир ЦабальЕкономіст
13Андрій ОсадчукЮрист
14Роман «Гром» КостенкоВійськовослужбовець СБУ
15Роман ЛозинськийЧлен громадських організацій «Пласт» та «Бігова Україна»
16Інна СовсунНауковець
17Леся ВасиленкоЮристка, правозахисниця, громадська діячка
18Рустем УмєровЗасновник і керівник фонду Astem Foundation