Сотня людей подякували та попрощались з Уляною Супрун (фото)

  • Близько сотні людей прийшли до будівлі Міністерства охорони здоров'я, щоб подякувати Уляні Супрун за роботу
  • Ексочільниця МОЗ повідомила, що зустрілась з новою міністеркою охорони здоров'я, яка запевнила її, що продовжуватиме реформи, початі Супрун
  • Уляна Супрун заявила, що продовжуватиме працювати в Україні та почне писати книжку

Біля будівлі Міністерства охорони здоров'я зібрались люди, щоб подякувати ексочільниці МОЗ Уляні Супрун за її роботу, повідомляє кореспондент Політарени.

На акцію подяки прийшли близько сотні людей, які захотіли подякувати Уляні Супрун за 3 роки роботи на посаді виконувачки обов'язків міністра охорони здоров'я. Люди принесли квіти та подарували Супрун биту з надписом «figth for life».

Сама Супрун теж подякувала тим, хто прийшов та зазначила, що продовжить працювати на благо медичної сфери в Україні.

«Далі будемо працювати, щоб далі впроваджувалась медична трансформація. Буду писати книжку, бо те, що відбулось за останні три роки буде дуже цікаво не тільки Україні, а й цілому світу. В нас є багато ідей, як ми можемо далі втілювати. В Україні немає аналітичних центрів щодо охорони здоров'я, щоб надавати поради політикам у сфері охорони здоров'я. Тому будемо працювати над тим, щоб те, що зараз не існує в Україні, могло існувати», — сказала Супрун.

Вона також уточнила, що на її фейсбук-сторінці далі три рази на день будуть з'являтись пости на медичну тематику, проте не розкрила, хто саме допомагає їй їх писати.

Ексочільниця МОЗ також повідомила, що зустрілась зі своєю наступницею Зоряною Скалецькою, яка запевнила її, що буде продовжувати реформи у медицині.

«Від неї ми почули, що вона підтримує ті зміни, які вже були зроблені, що це правильний шлях реформ, які вже розпочалися», — зазначила Супрун.

Після цього вона пішла спілкуватись з людьми, які прийшли їй подякувати та зробила з ними селфі.

 


  1. Супрун заявила, що Аваков заблокував легалізацію медичного канабісу.
  2. Новий прем'єр-міністр пояснив, чому Аваков залишився в Кабміні.
  3. Супрун на ім'я Гончарука написала заяву про звільнення.