Соколовська: влада не збирається відмовляти отримувачам субсидій

Міністерка соціальної політики Юлія Соколовська
  • Відповідно до проєкту державного бюджету на 2020 рік уряд не збирається зменшувати кількість отримувачів субсидій
  • Юлія Соколовська заявила, що наразі у держбюджеті 2019 року на виплату субсидій заплановано близько 47 млрд грн, яких достатньо

Відповідно до проєкту державного бюджету на 2020 рік уряд не збирається зменшувати кількість отримувачів субсидій. Про це заявила у Facebook міністерка соціальної політики Юлія Соколовська, передає Політарена.

"Влада не збирається відмовляти отримувачам субсидій! У проєкт Бюджету на 2020 рік закладено 47 628,6 млн грн на виплату пільг та субсидій. Цієї суми вистачить для задоволення потреб усіх категорій населення, які потребуватимуть державної допомоги з оплатою комунальних послуг! ", — заявила глава Мінсоцполітики.

Соколовська також зазначила, що видатки на субсидії переглянуто вже в цьому році, і наразі у держбюджеті 2019 року на них заплановано близько 47 млрд грн, яких достатньо. Тобто, фактично ніякого “скорочення” немає.

"Якщо порівнювати із цифрами, включеними у бюджет на цей рік (55,1 млрд грн), то закладені 47,6 млрд грн – справді менше. Але це скорочення спричинено виключно економічними факторами: за рахунок індексації пенсій, збільшення рівнів мінімальної зарплати та прожиткового мінімуму доходи українців зросли. Відповідно, зменшився і розмір субсидій, які держава виплачувала громадянам.Тому ще раз підкреслюю: “скорочення” видатків не призведе до скорочення одержувачів! ", — пояснила міністерка.


  1. Кабмін оприлюднив основні показники держбюджету на 2020 рік.
  2. Гончарук розкрив деталі поданого до Ради проєкту держбюджету.
  3. Маркарова: Мінімальна зарплата підніметься на 550 гривень.