Смешко з кулаками накинувся на соратника Гриценка

  • Лідер партії «Сила і честь» разом зі своїм охоронцем накинувся на Дмитра Добродомова
  • Сутичка сталась під час реклами за лаштунками студії «Свобода слова»
  • Смешко заперечив конфлікт, але напад підтвердили 3 учасники прямого етеру

Лідер партії «Сила і Честь» Ігор Смешко разом зі своїм охоронцем під час реклами в студії програми «Свобода слова» накинувся з кулаками на народного депутата України, який балотується в наступне скликання парламенту за партійними списками «Громадянської позиції», Дмитра Добродомова, повідомляє Політарена.

Перед тим, як ведучий оголосив про перерву на рекламу, Дмитро Добродомов запитав у Смешка, чому в прохідній частині списку партії «Сила і честь» присутні 8 осіб, які є колишніми членами партії «Блоку Петра Порошенка».

Натомість Смешко звинуватив Добродомова в тому, що він є креатурою керівництва телеканалу «Інтер», яку вдало просунули до 8-го скликання парламенту.

Після взаємних звинувачень ведучий програми оголосив про початок реклами, по завершенню якої Добродомов повідомив про напад на нього за лаштунками студії.

«Пан Смешко, я б перш за все попросив би вас тримати себе в руках. Я розумію, що у вас СБУшне минуле, але те, що було тільки що за кулісами з охоронцем, мені здається, що це вже перевищує взагалі будь-що», — сказав Добродомов.

Смешко заперечив, що щось відбулось, назвавши це політичними спекуляціями.

Водночас, лідер «Громадянської позиції» Анатолій Гриценко, який згодом виступав в прямому етері «Свободи слова», також повідомив, що конфлікт між Смешком та Добродомовим мав місце.

«Мені соромно за такого генерала, який не може відповісти на питання, яке ставиться в студії відкрито і публічно на всю країну, а потім з охоронцем беруть за грудки і застосовують фізичну силу. Спробували б до мене застосувати, я б роги швидко пообламував», — сказав Гриценко.

Це ж підтвердила на своїй сторінці у Facebook народна депутатка Вікторія Сюмар, яка також перебувала в студії.

«Не знаю про яку «честь» можна говорити у Смєшка, який фізично накинувся в кулуарах Свободи слова ICTV на Дмитра Добродомова з кулаками і охоронцем. А потім в ефірі зображав «здивування», — написала Сюмар.


  1. Кандидата від «Опоблоку» знайшли мертвим.
  2. В МВС підтвердили, що фейкові SMS про партію «Голос» розсилали агітатори Порошенка.
  3. Гройсман запитав Тимошенко, коли вона перестане безбожно брехати.