«Слуги народу» розпочали свій перший робочий день із вшанування пам'яті загиблих

  • Представники партії «Слуга Народу» зранку з квітами прийшли до Михайлівської площі
  • Народні обранці вийшли на площу саме сьогодні, адже президент України напередодні започаткував нове свято

Представники політичної партії «Слуга Народу» зранку з квітами прийшли до Михайлівської площі, щоб вшанувати пам'ять загиблих на війні. Про це повідомляє Політарена.

Депутати прийшли на площу покласти квіти до Стіни пам'яті як пам'ять про жертв загиблих за останні 5 років під час війни на Сході України. Після цього, «слуги народу» збираються йти через Майдан до Алеї Героїв Небесної сотні, де також вшанують пам'ять загиблих.

Один з обраних депутатів нової Ради вважає необхідним кожного року, 29 серпня, приходити на михайлівську площу та вшановувати пам'ять загиблих на війні.

"Як ви знаєте, у нас дуже і дуже багато людей загинули під час війни, і ми маємо вшановувати їх пам'ять. І взагалі ми маємо пам'ятати і робити все, щоб такого більше не було. П'ять днів тому Володимир Олександрович Зеленський започаткував це свято, і звісно, що ми маємо ніколи не забувати про цих людей. Ми маємо 29 серпня кожного року бути саме тут... ", — відповів мажоритарник від Запорізького округу №77 Сергій Штепа.

За його словами, партія «Слуга Народу» хотіла показати, що її представникам не байдуже, і що вони «пам'ятають тих людей, які боронили суверенітет України».

Народні обранці вийшли на площу саме сьогодні, адже президент України Володимир Зеленський напередодні підписав Указ «Про встановлення дня пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, за суверенітет та територіальну цілісність України» на 29 серпня.


  1. В Україні відзначатимуть день пам'яті захисників, які загинули за її незалежність.
  2. Королева Великобританії, Трамп і Макрон привітали Україну з Днем Незалежності.
  3. Зеленський підняв прапор разом з дочкою загиблого під Слов'янськом льотчика (фото,  відео).