«Слугам» заборонили ходити на етери трьох телеканалів

телеканал "NewsOne"
  • У представників «Слуги Народу» немає заборони на участь у російських ток-шоу, однак є на три українські телеканали
  • Євгенією Кравчук не заборонила Євгену Шевченку виходити в етер російського телеканалу

У представників фракції «Слуга Народу» у Верховній Раді України IX скликання немає заборони на участь у російських ток-шоу, однак є така заборона щодо трьох українських телеканалів. Про це в етері «Радіо Свобода» розповів народний депутат від пропрезидентської політсили Євген Шевченко, передає Політарена.

Нардеп, котрий нещодавно вийшов у прямий етер російського телеканалу «1 канал» розповів, що «слугам» цього не забороняли. Водночас, є заборона приходити на українські телеканали «112 Україна», «Newsone» і «Zik».

"Я розмовляв на цю тему з Євгенією Кравчук (Заступниця голови фракції «Слуга Народу» — ред.). Я у неї запитав думку, особисто її. Вона сказала, я б тобі не рекомендувала (йти на російський телеканал — ред.). Але заборони фракції виступати на якихось ЗМІ не було. Такого не було. Є певні ЗМІ, на які фракція прийняла рішення не ходити. Але це українські ЗМІ. Це «NewsOne», «112» і «ZiK», — уточнив Шевченко.

Згадані телеканали юридично належать бізнесмену й політику Тарасу Козаку, однак їх прямо пов'язують з його соратником, співголовою політичної партії «Опозиційна платформа — За життя» Віктором Медведчуком.


  1. Партія Порошенка виграла суд за позовом NewsOne.
  2. Суд просять зупинити рішення Нацради щодо «112 Україна».
  3. Нацрада покарала компанії, які ретранслювали «112 Україна».