«Слуга Народу» має агентів внутрішньої безпеки, які аналізують поведінку своїх нардепів

Народний депутат України Олександр Корнієнко
  • Пропрезидентська фракція у парламенті має партійну службу безпеки, яка доповідають Офісу президента про поведінку нардепів, які ведуть «подвійне життя»
  • В «Слузі Народу» виявили нардепів, які у Верховній Раді голосують разом з фракцією, а під час засідання комітетів — протилежним чином

Фракція «Слуга Народу» має у своєму складі народних депутатів, які стежать за своїми колегами по парламенту та доповідають в Офіс президента про тих, хто веде «подвійне життя». Про це в інтерв'ю «Українській правді» розповів перший заступник голови фракції Олександр Корнієнко, передає Політарена.

«Зараз ми аналізуємо, хто як у комітетах себе поводить. Є цікаві тенденції, коли депутати ведуть подвійне життя – в залі голосують з фракцією, а на комітетах чомусь голосують не з фракцією. Вже є кілька таких випадків... Плюс є люди, які займають категоричну малоконструктивну позицію в деяких питаннях. Це теж завжди питання: ти сам до цього дійшов чи були якісь порадники? », — сказав Корнієнко.

Він підтвердив, що депутатам пропрезидентської фракції пропонували заплатити гроші в обмін на співпрацю з представниками великих промислових груп.

«Так, розповідали депутати про таке. І наші служби внутрішньої безпеки про це кажуть постійно», — сказав нардеп.

Корнієнко уточнив, що в «Слузі Народу» є своєрідна партійна служба безпеки, яка складається в тому числі з деяких народних депутатів, які інформують керівництво партії та Офіс президента про поведінку членів парламентської фракції.

«Ну, не стежать, але, скажімо так, роблять висновки», — зазначив Корнієнко.


  1. Корнієнко не зміг пояснити, що значить розпуск квазіутворень «ДНР» та «ЛНР».
  2. Арахамія приведе на «1+1» свідка, якому пропонували хабар у 30 тис. доларів.
  3. Дубінський пройшов поліграф: Не збрехав (відео).