Схеми з «Укрзалізницею»: суд наклав арешт на майно екснардепа

Валерій Іщенко
  • ВАКС наклав арешт на майно народного депутата, підозрюваного у незаконних схемах з ПАТ «Укрзалізниця».
  • В суді зазначили, що нардепа підозрюють у заволодінні майном ПАТ «Укрзалізниця» в особливо великих розмірах під час здійснення держзакупівель
  • Ймовірно мова йде про народного депутата VIII скликання Валерія Іщенка від політичної партії «БПП»

Вищий антикорупційний суд наклав арешт на майно народного депутата Верховної Ради України VIII скликання, підозрюваного у незаконних схемах з ПАТ «Укрзалізниця». Про це повідомила пресслужба ВАКС, передає Політарена.

«10 жовтня 2019 року слідчий суддя Вищого антикорупційного суду задовольнила клопотання детектива НАБУ про накладення арешту на майно екснардепа, якого підозрюють у схемах на «Укрзалізниці», — йдеться в повідомленні.

В суді зазначили, що підозрюваний – нардеп VIII скликання, котрого підозрюють у заволодінні майном ДП «Укрзалізничпостач» та Філії «Центр забезпечення виробництва» ПАТ «Укрзалізниця» в особливо великих розмірах під час здійснення держзакупівель.

Ймовірно мова йде про народного депутата VIII скликання Валерія Іщенка від політичної партії «БПП». Саме його раніше пов'язували з розкраданням бюджетних коштів підприємства «Укрзалізничпостач» на держзакупівлях.


  1. Підозрюваному в махінаціях з «Укрзалізницею» екснардепу обрали запобіжний захід.
  2. САП оголосила підозру колишньому депутату за крадіжку 20 мільйонів гривень.
  3. САП повідомила про підозру екснардепу Березкіну.