Сенцов передав Зеленському банку для збору нагрудних знаків досі полонених

  • Олег Сенцов передав президенту України свою банку від цукру, привезену з Росії під час обміну
  • Український режисер розповів, що використовував цю банку під цукор, бувши у полоні
  • На банці приклеєні жовта і блакитна стрічки у вигляді прапора та написані слова «Слава Україні»

Повернений з полону Російської Федерації український режисер Олег Сенцов під час виступу на форумі YES передав президенту України Володимиру Зеленському свою банку від цукру, привезену з Росії під час обміну. Про це повідомляє Політарена.

«Мені б дуже хотілося, щоб ця банка якомога швидше наповнилася знаками тих, хто все ще знаходиться у полоні: в Росії, на Донбасі і в Криму. Пане президенте, зробіть так, щоб банка вже швидше стала повною», — сказав він з трибуни форуму, поклавши в банку свій нагрудний знак.

Screenshot 2 result 2 - Сенцов передав Зеленському банку для збору нагрудних знаків досі полонених
Олег Сенцов

Сенцов розповів, що використовував цю банку під цукор, бувши у полоні, і «подорожував з нею російськими тюрмами». На банці приклеєні жовта і блакитна стрічки у вигляді прапора та написані слова «Слава Україні».

За словами Сенцова, інші в'язні постійно відбирали банку та відривали наклеєну символіку, однак Сенцов постійно її відновлював і зміг зберегти.

Володимир Зеленський подякував Сенцову і пообіцяв якомога швидше наповнити цю банку.

«Я тобі дуже вдячний. Я буду намагатися все це зробити. Я впевнений, що ця банка наповниться, але я буду все для того, щоб вона заповнилась дуже швидко».

Під час панельної дискусії з модератором бесіди президентом Ради міжнародних зв'язків у США Річардом Хаас Зеленський повідомив, що його команда вже готує списки для майбутнього обміну та готується до переговорів щодо цього.

"Зараз ми готуємо інші списки і чекаємо наступний етап обміну. Про це ми теж будемо домовлятися і в Мінську, і в «нормандському процесі», — сказав глава держави.


  1. Боротьба з «економічними вампірами»: Зеленський озвучив наступні кроки на посаді.
  2. Портников: Сенцов буде дисидентом, а не героєм.
  3. Сенцов: Переговори з Росією потрібно продовжувати.