Савінцев: 14 годин Зе у прямому етері і нічого нового

Сергій Савінцев

Пресмарафон Володимира Зеленського — це щось на кшталт дебатів на стадіоні: організація і картинка справді вражають, а зміст і наповнення нікого не цікавить. Вдумайтесь, 14 годин 10 хвилин майже безперервного спілкування з журналістами, а ви почули щось нове про «формулу Штайнмаєра», розмову з Трампом, розведення військ на Сході, відносини з Путіним? Про все це ще до четверга говорили Пристайко, Яременко, звільнений Данилюк та й сам Зеленський. Те саме з питаннями звільнення Богдана чи поведінкою Мендель з журналістами, — абсолютно нічого нового. На пресмарафоні президенту просто довелось по декілька десятків разів, шукаючи все нові форми, відповідати на одні й ті самі запитання.

Потрібно віддати належне Володимиру Олександровичу, він жодного разу не зірвався, хіба що на свою команду, яка постійно забирала його блокнот, до якого він старанно дещо занотовував. Наприкінці марафону, коли більшість журналістів «відстрілялась» і завершувала дивитись трансляцію зі своїх офісів і домівок, захриплого президента, який тримався за перевтомлене горло, стало навіть шкода. Якщо метою марафону була жалість, то цієї мети також досягли.

Якщо метою було схилити на свій бік ЗМІ, які останні пів року намагались прорубати вікно до Офісу президента, то цього ефекту вдалось досягти. Якщо метою було пропіарити Kyiv food market, то за таку рекламу підприємці готові віддати сотні тисяч гривень. Якщо метою було в прямому етері довести, що Зеленський здатний на тривалі, неочікувані і подекуди нахабні перемовини, то і тут можна поставити невеличкий плюсик.

Насправді, організатори не помилились, коли назвали цей захід саме пресмарафоном, бо ніколи до цього розмова з президентом не тривала стільки часу, і ще ніколи вона не була настільки безінформативною.

 

Сергій Савінцев, спеціально для Політарени

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я