САП повідомила про підозру Жеваго

Костянтин Жеваго
  • САП повідомила про підозру Костянтину Жеваго у недостовірному декларуванні
  • Екснардеп у 2015- 2016 роках не вніс у декларацію понад 10 млн гривень, а у 2017 році — понад 9 млн гривень

Спеціалізована антикорупційна прокуратура повідомила про підозру колишньому народному депутату України 8 скликання у внесенні недостовірних відомостей до декларації. Про це повідомила пресслужба САП, передає Політарена.

«У п'ятницю, 11 жовтня 2019 року, за погодження прокурорів САП детективами НАБУ(Національне антикорупційне бюро — ред.) повідомлено про підозру колишньому народному депутату України 8 скликання у внесенні недостовірних відомостей до декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, тобто у вчиненні злочину, передбаченого ст. 366-1 Кримінального кодексу України», — йдеться в повідомленні.

У САП заявили, що екснардеп у 2015- 2016 роках не вніс у декларацію понад 10 млн гривень, а у 2017 році — понад 9 млн гривень.

Ймовірно, йдеться про Костянтина Жеваго.

Санкція статті, в рамках якої оголошено підозру, передбачає штраф від двох тисяч п’ятисот до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, або позбавлення волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.


  1. ДБР заочно вручило підозру Жеваго за розтрату коштів банку «Фінанси і кредит».
  2. Суд стягнув з Жеваго 1,5 мільярда гривень на користь НБУ.
  3. ДБР викликало Жеваго, щоб вручити підозру.