Саакашвілі знявся з виборів на користь «Слуги Народу» (відео)

  • Міхеіл Саакашвілі закликав своїх прихильників голосувати за партію «Слуга Народу»
  • На мажоритарних округах представники «Руху нових сил» продовжують боротьбу
  • Саакашвілі закликав усі інші партії підтримати пропрезидентську партію та висловів сподівання на плідну співпрацю з «Слугою Народу»

Лідер партії «Руху нових сил» Міхеіл Саакашвілі закликав своїх прихильників голосувати за партійний список пропрезидентської партії «Слуга Народу». Відповідне відеозвернення розміщене на YouTube-каналі політика, передає Політарена.

«Ті, хто хотіли голосувати за нас, за „Рух нових сил“, на цьому етапі повинні проголосувати за президентську партію „Слуга Народу“ і це було б правильно для країни», — сказав Саакашвілі.

Він уточнив, що на мажоритарних округах представники «Руху нових сил» залишаються і за них потрібно голосувати, але, обираючи список партії, порадив поставити позначку навпроти «Слуги народу».

«Наші програми дуже схожі, ми не критикуємо президентську партію. Я вважаю, що ми повинні дати їм шанс, тому, якщо ми не пройдемо п'ятивідсотковий бар'єр, ті відсотки, які ми отримаємо, це будуть відсотки, які будуть відібрані у «Слуги Народу», — зазначив Саакашвілі.

Лідер «Руху нових сил» повідомив, що наразі усі соціологічні дослідження вказують на те, що його партія не подолає п'ятивідсотковий бар'єр, тому він дає можливість отримати пропрезидентській партії однопартійну більшість у парламенті.

Саакашвілі також закликав усі інші партії підтримати «Слугу Народу» та повідомив, що члени його політичної сили допомагатимуть у всьому президентській команді і сподіваються на те, що зможуть спільно з нею працювати після виборів.


  1. Зеленський не штовхав міністра оборони.
  2. ЦВК зняла з виборів фальшивого кандидата від партії Медведчука.
  3. Верховний суд ухвалив остаточне рішення щодо участі Куницького у виборах.