Розрив у менше 1%: в яких округах кандидати набрали однакову кількість голосів

  • В округах, де лідирують кандидати з найменшим відривом, на першому місці здебільшого висуванець від «Слуги народу»
  • У Закарпатські області на двох округах лідери виборчих перегонів мають відрив менший за пів відсотка

Станом на 14:00 у деяких мажоритарних округах боротьба за мандат точиться між двома кандидатами. Розрив між ними становить менш як 1%. Політарена проаналізував округи і конкуренцію в них.

Округ №67. Житомирська область

Тут перше місце за попередніми результатами виборює Кузьміних Сергій Володимирович від партії «Слуга народу». Його з відривом 0,3% наздоганяє самовисуванець Развадовський Ігор Йосипович.

Округ №68. Закарпатська область

Тут з розривом 0,21% змагаються між собою лідер виборчих перегонів Пекарь Олександр Вікторович від «Слуги народу» і самовисуванець Горват Роберт Іванович. У парламенті 8-го скликання останній входив до фракції «БПП».

Округ №69. Закарпатська область

На першому місці у цьому окрузі Токар Едгар Володимирович, який балотується від партії Володимира Зеленського. А на другому місці — народний депутат 8-го скликання Балога Віктор Іванович від партії «Єдиний центр». Між ними розрив майже у пів відсотка — 0,49%.

Округ №86. Івано-Франківська область

З відривом у 0,27% у цьому окрузі за мандат борються поки що лідер Матусевич Олександр Борисович від «Слуги народу» та  самовисуванець Дирів Анатолій Борисович, депутат минулої Верховної Ради і партієць «Народного фронту».

Округ №92. Київська область

У цьому окрузі ситуація склалася не на користь мажоритарника від «Слуги народу». На першому місці самовисуванець Гудзенко Віталій Іванович. Кандидату ж від партії президента Колюху Валерію Вікторовичу не вистачає всього 0,37%, щоб наздогнати конкурента.

Округ №148. Полтавська область

Кандидат від партії «Слуга народу» Ляшенко Анастасія Олексіївна випереджає на 0,78% свого опонента — самовисуванця Мухтарова Фахраддіна Аладдін-Огли.

Округ №164. Тернопільська область

У цьому окрузі висуванець від партії «Слуга народу» Василів Ігор Володимирович змагається з народним депутатом 8-го скликання Головком Михайлом Йосифовичем від Всеукраїнського об’єднання «Свобода». Розрив між ними — 0,68%.

Наразі опрацьовано менше 63% електронних протоколів. Тому передбачити, хто з кандидатів та їх опонентів врешті візьме першість з таким мізерним відривом, поки що важко. 


  1. Геращенко: проти чинної влади зіграла бідність людей.
  2. Зарано говорити про коаліцію, оскільки у «Слуги Народу» достатньо непогані результати, — Разумков.
  3. Мураєв теж готовий ділитися досвідом з новим парламентом.