Російські чиновники прокоментували затримання СБУ танкера «NEYMA»

  • В Росії прокоментували затримання бійцями СБУ російського танкера «NEYMA» в Ізмаїлі
  • Перший заступник голови комітету Ради Федерації з міжнародних справ Володимир Джабаров закликав негайно відпустити танкер

Чиновники Російської Федерації прокоментували затримання російського танкера «NEYMA» українською Службою безпеки в Ізмаїлі Одеської області. Про це повідомили «РИА Новости», передає Політарена.

Перший заступник голови комітету Ради Федерації з міжнародних справ Володимир Джабаров зазначив, що затримання російського танкера «NEYMA» значно погіршить перспективи налагодження російсько-українських відносин.

«Це затримання абсолютно незаконне, це можна робити тільки за рішенням суду. Це абсолютно не сприяє стартовими позиціями в переговорному процесі Росії і України. Якщо Київ хоче трохи поліпшити наші відносини, вони повинні негайно відпустити танкер», — заявив Джабаров.

Водночас, глава комітету Держдуми з міжнародних справ Леонід Слуцький у своєму Twitter також відреагував на затримання танкера.

«Україна на власну провокацію відповідає актом державного піратства. Неправомірний і незаконний тиск на слідство», — написав Слуцький.

Він також зазначив, що такі дії Києва говорять про неготовність України до нормалізації відносин з Росією, зокрема, в питаннях судноплавства в акваторії Керченської протоки.

«Все це викликає відчуття, що напівнатяки на налагодження співпраці з Москвою нічого під собою не мають в реальних установках нового київського керівництва. І антиросійський маховик, розкручений за Петра Порошенка, обертається в ту ж сторону і з не меншою швидкістю», — повідомив Слуцький.


  1. СБУ затримала російський танкер, який таранив українські кораблі в Керченській протоці (відео).
  2. Денісова просить МЗС РФ відпустити моряків під особисте зобов'язання.
  3. Російський суд продовжив арешт українським морякам.