Росія хоче діалогу з новим парламентом України

  • Голова Ради Федерацій РФ Матвієнко заявила, що Росія готова «вести діалог» з новим парламентом України
  • У РФ заявили, що вибори в Україні не можна вважати цілком демократичними

Голова Ради Федерації Росії Валентина Матвієнко вважає можливим відновлення міжпарламентського діалогу з новообраною Верховною Радою України. Про це повідомляє ТАСС, передає Політарена.

«З парламентом, якому надав довіру народ, ми готові вести діалог. І ми розраховуємо, що такий діалог зараз можливий, зокрема, з тих питань, де ми можемо сформувати позитивний порядок», — зазначила Матвієнко.

Очільниця Ради Федерацій також заявила, що позачергові вибори до Верховної Ради не можна назвати такими, які цілком відповідають міжнародним демократичним нормам, тому що мільйон виборців були позбавлені права проголосувати.

«Не вдаючись у деталі, можу сказати, з точки зору прозорості та інших факторів, не можна сказати, що минулі вибори до Верховної Ради відповідають всім міжнародним вимогам демократичної виборчої системи. Дуже шкода, що київська влада так і не зважилися включити Луганськ і Донецьк. Вони не провели вибори в Луганську і Донецьку, позбавили мільйони виборців права брати участь у виборчій кампанії», — сказала Матвієнко.


  1. Путін: Готовий до переговорів із Зеленським у будь-якому форматі.
  2. Путін вважає росіян і українців частиною спільної нації.
  3. Зеленський розповів, як спілкувався з Путіним телефоном.