Родина Микитася незабаром внесе заставу

  • Родина Максима Микитася збирає гроші для оплати застави
  • Адвокат підозрюваного переконаний, що найближчим часом родина внесе кошти

Родина взятого під варту колишнього народного депутата Максима Микитася збирає кошти для оплати застави. Про це журналістці Політарени повідомив адвокат підозрюваного Павло Козлов.

За його словами, наразі родина Микитася ще не внесла заставу.

«Я сьогодні був у нього в СІЗО, застава ще не внесена. Там родина цим займається. Станом на сьогоднішній вечір ще не вносилася застава, це велика сума, там збирають ще», — відповів адвокат.

Він додав, що родина екснардепа не інформує його про терміни внесення коштів, однак він переконаний, що це буде зроблено найближчим часом.

IMG 2908 result - Родина Микитася незабаром внесе заставу
Адвокат Максима Микитася Павло Козлов

«Займаються цим його рідні, близькі люди. Я здійснюю виключно юридичну допомогу, тому — не знаю (термінів — ред.). Я сподіваюся, що це найближчим часом буде зроблено», — запевнив Павло Козлов.

В Апеляційній палаті Вищого антикорупційного суду Політарені підтвердили, що заставу за Максима Микитася ще не було внесено.

Вищий антикорупційний суд України 4 жовтня обрав запобіжний захід для колишнього народного депутата Максима Микитася у вигляді арешту з можливістю застави у 5,5 мільйона гривень. Підозрюваний вніс кошти, після чого Микитася випустили з СІЗО.

Відтак Спеціалізована антикорупційна прокуратура подала скаргу щодо запобіжного заходу, й Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду, розглянувши скаргу, вирішила взяти Микитася під варту з можливістю внесення застави у розмірі 80 мільйонів гривень.


  1. Апеляційний суд в 14 разів збільшив заставу для Микитася (фото).
  2. Микитась вніс до Антикорупційного суду понад 5 млн грн застави.
  3. НАБУ підозрює забудовника Микитася у заволодінні чужим майном.