РНБО відреагувала на ймовірне скасування заборони на російські соцмережі (документ)

  • РНБО закликає дотримуватися санкцій щодо російських соцмереж
  • РНБО також закликає Кабмін, СБУ та НБУ перевірити ефективність виконання заборони на російські сервіси

Рада національної безпеки та оборони України відреагувала на повідомлення щодо ймовірного скасування заборони на російські соціальні мережі, зокрема РНБО звернулася до Кабінету міністрів України, Служби безпеки України та Національного банку України з проханням перевірити виконання санкцій щодо соцмереж. Про це повідомляє прес-служба РНБО, передає Політарена.

«Реалізацію та моніторинг ефективності введених у дію указами Президента санкцій, відповідно до рішень РНБО України здійснює Кабінет Міністрів України разом із Службою безпеки України та Національним банком України.Реагуючи на ситуацію, що склалася в інформаційному полі, Секретар РНБО України Олександр Данилюк у порядку контролю за виконанням рішень РНБО звернув увагу зазначених державних органів на необхідність забезпечення неухильного додержання санкцій та моніторингу їх ефективності до завершення терміну їх дії або скасування в установленому законом порядку», — йдеться в повідомленні.

22072019 1 - РНБО відреагувала на ймовірне скасування заборони на російські соцмережі (документ)

19 липня ЗМІ повідомляли про те, що частина українських провайдерів зняла обмеження на доступ до російських ресурсів “Однокласники”, “ВКонтакте” і “Яндекс”.


  1. Зеленський змінив склад РНБО та затвердив там Богдана.
  2. Данилюк заробляє в 4 рази більше за Зеленського.
  3. «Народний фронт» закликав Зеленського якнайшвидше скликати РНБО через заяви Кучми.