Рейтинг «Слуги Народу» зріс, а «Голос» не проходить в парламент (опитування)

  • Рейтинг партії «Слуга Народу»  зріс до 52,3%, а 21,8% українців ще не визначилися, за кого голосувати на парламентських виборах
  • Прохідний бар'єр долають 5 партій: «Слуга Народу» (52,3%), "Опозиційна платформа — «За життя»(10,3%), «Європейська солідарність»(7,9%), "Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина» (5,8%), «Сила і честь» (5,1%)

Рейтинг партії «Слуга Народу» зріс, а майже чверть українців ще не визначилась, за кого голосувати на парламентських виборах. Про це свідчать дані соціологічного опитування Київського міжнародного інституту соціології (КМІС), передає Політарена.

За результатами опитування серед виборців, які вже визначилися, за кого голосуватимуть, прохідний бар'єр долають 5 партій: «Слуга Народу» (52,3%), "Опозиційна платформа — «За життя»(10,3%), «Європейська солідарність»(7,9%), "Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина» (5,8%), «Сила і честь» (5,1%).

Ще 4% виборців готові підтримати партію «Голос», 3% — «Опозиційний блок», 2,5% — «Громадянську позицію», 2,4% — «Радикальну партію Олега Ляшка». Партії «Свобода» па «Партії Шарія» симпатизують 1,5%, а «Українську стратегію Гройсмана» підтримують 1,3%.

Окрім цього, соціологи визначили, що 21,8% українців ще не визначилися, за кого голосувати на виборах.

Опитування проводилося з 3 до 13 липня, статистична похибка вибірки не перевищує: 3,3% для показників близьких до 50%, 2,8% — для показників близьких до 25%, 2,0% — для показників близьких до 10%, 1,4% — для показників близьких до 5%.


  1. В Україні на 46% збільшилася підтримка вступу до НАТО — опитування.
  2. Майже 10% українців хочуть, щоб прем'єр-міністром залишився Гройсман — опитування КМІС.
  3. Новий «Рейтинг»: «Слуга Народу» втрачає, а 12% українців не прийдуть на вибори (опитування).