Разумков розповів, чи будуть люди Саакашвілі в новому уряді

  • Лідер «Слуги Народу» подякував Міхелю Саакашвілі за підтримку, але уточнив, що з ним про це ніхто не домовлявся
  • Новий уряд формуватиметься за принципом професійності, але наразі зарано говорити, хто очолить те чи інше Міністерство

Дмитро Разумков вдячний за підтримку партії «Слуга Народу» з боку Міхеіла Саакашвілі, але новий Кабінет міністрів формуватиметься не за принципом «свій-чужий», а на професійній основі. Про це на виборчій дільниці перед голосуванням повідомив лідер пропрезидентської партії Дмитро Разумков, передає кореспондент Політарени.

«Спочатку люди сформують парламент, після цього буде обраний керівник уряду — прем'єр-міністр, а вже після цього він буде формувати свою команду. Про одне можу сказати, що формуватись команда буде дійсно не за принципом „свій-чужий“, а за принципом професійності та відповідності тим чи іншим займаним посадам», — сказав Разумков.

Він уточнив, що наразі зарано говорити про те, хто саме очолить те чи інше Міністерство або відомство. Водночас, він подякував Саакашвілі за підтримку та уточнив, що з «Рухом нових сил» не домовлялись про те, щоб напередодні виборів вони закликали голосувати за партійний список пропрезидентської партії.

«Ні, ми з ним не домовлялись про це. Це особиста позиція Саакашвілі. Я думаю, що я повинен бути вдячний багатьом людям, які нас підтримують. Якщо інші політичні сили виказують таку підтримку також непогано. Але ніяких домовленостей ні з його політичною силою, ані з будь-якими іншими ми не вели», — зазначив Разумков.


  1. Саакашвілі знявся з виборів на користь «Слуги Народу» (відео).
  2. Верховний суд вночі вдруге відмовив Онищенку в реєстрації кандидатом в нардепи.
  3. ЦВК зняла з виборів фальшивого кандидата від партії Медведчука.