Разумков привітав депутатів з першим «кнопкодавством» у новій Раді

  • Дмитро Разумков відреагував на перший випадок «кнопкодавства» у Верховній Раді
  • Спікер парламенту назвав «кнопкодавство» неприпустимим та нагадав, що потрібно ухвалити законопроєкти, які це унеможливлять на законодавчому рівні

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков відреагував на перше «кнопкодавство» у новому скликанні та заявив, що воно є неприпустимим, повідомляє Політарена.

«Вчора, 10 вересня, на ранковому засіданні Верховної Ради України під час голосування за президентський законопроєкт про імпічмент громадським рухом „Чесно“ зафіксований перший випадок „кнопкодавства“ у Верховній Раді України 9-го скликання, з чим я вас і вітаю, на жаль. Я сподіваюсь, що після того, як ми приймемо усі необхідні закони, які ми так з вами обіцяли народу України, це вже буде неприпустимо і неможливо у Верховній Раді», — сказав Разумков.

Голова ВРУ уточнив, що порушення вчинив позафракційний народний депутат Олександр Ковальов.

«Хочу ще раз зауважити, що такі дії є неприпустимими, і, сподіваюсь, що такого не буде у Верховній Раді України», — зазначив Разумков.

Після цього деякі народні депутати почали викрикувати зі своїх місць, що у такому випадку потрібно повторно переголосувати за законопроєкт про імпічмент. Однак спікер повідомив, що цей документ не вносить змін до Конституції, тому і переголосування проводити не потрібно.


  1. Активісти зафіксували перше «кнопкодавство» у новій Раді.
  2. Стало відомо, хто найбільше зловживав «кнопкодавством» у Раді попереднього скликання.
  3. Президент вніс на розгляд Ради законопроєкт щодо кнопкодавства та прогулів.