Рабінович: Кабмін вніс у Раду «бюджет шизофреніків»

Вадим Рабінович (Фото: Політарена)

Кабінет Міністрів України сформував бюджет соціальної катастрофи, який забирає все у пенсіонерів, медиків, вчителів – забирає все, що стосується соціальної сфери. Таку думку висловив народний депутат України, співголова фракції «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабинович, підбиваючи у кулуарах парламенту підсумки робочого дня п'ятниці, передає пресслужба політсили.

«Збільшуємо видатки на утримання Офісу президента і вже нового (!) президента, але зменшуємо витрати на медицину, доплачуємо 5% тим виробникам фільмів, які будуть знімати кіно з антиросійською риторикою. Дорогі друзі, що я вам хочу сказати з цього приводу: у Раду внесли бюджет шизофреніків – інакше його не назвати! » – констатував політик.

Повідомив Вадим Рабинович журналістам і «ще одну цікаву новину». Стосується вона створення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з розслідування діяльності Валерії Гонтарєвої на посаді голови Національного банку України.

«Ще одна новина. Бути може, ви чули, як помпезно «слуги народу» оголосили про створення Тимчасової слідчої комісії з розслідування діяльності ексголови НБУ Валерії Гонтарєвої і всієї її банди. Голова комісії – відомий у минулому журналіст-розслідувач, а нині народний депутат Олександр Дубинський. Від фракції «Опозиційна платформа – За життя» у комісію увійшов я. Чекаю початку її роботи – тиша. Підійшов до президії – тиша. Запитую, в чому річ – тиша. Виявляється, питання щодо створення ТСК взагалі не ставлять! Тобто, злочини Гонтарєвої вже нікого не цікавлять? Виходить, вже домовилися», – обурився Вадим Рабинович.

Співголова фракції «Опозиційна платформа – За життя» підкреслив: «Питання створення ТСК, заявлений «слугами народу» взагалі не виноситься в зал для голосування! Тобто, виходить, що вони передумали розслідувати незаконну діяльність Національного банку, коли під управлінням Гонтарєвої за кордон були виведені мільярди, коли сотні мільярдів грошей готівкою і документи взагалі зникли, коли всіх нас дурили на курсі!.. Ось вам підсумки сьогоднішнього дня: спочатку самі про це заявили, а тепер самі собі і не винесли це питання. А відповідати за це вони будуть?!.»

Про те, що у влади слова розходяться зі справами, свідчить ще один факт. Не так давно голова Верховної Ради України Дмитро Разумков пообіцяв опозиції виносити подані нею законопроєкти на розгляд у сесійний зал.

«Обіцянки Разумкова залишилися обіцянками – жоден законопроєкт не внесений. Закон про опозицію, який нам всім обіцяли «зелені» під час своїх передвиборчих кампаній, залишився на папері. У парламентсько-президентській республіці парламент позбавлений недоторканності, а президент – ні», – звернув увагу Вадим Рабинович.