Путін застеріг Зеленського від «спотворення історичної правди» про Другу світову, — Кремль

Президент України Володимир Зеленський і президент Росії Володимир Путін в ході телефонної розмови обговорили виконання мінських угод.

Про це повідомляє прес-служба Кремля.

У президента подають у суд на програму «Схеми» через сюжет про Зеленського і Патрушева

Як повідомляється, Зеленський і Путін обговорили «аспекти врегулювання внутрішньоукраїнського конфлікту», реалізацію мінських угод і рішень, прийнятих на нормандському саміті 9 грудня у Парижі.

«У зв'язку з відомими висловлюваннями представників українського керівництва Володимир Путін прямо поставив питання — чи має намір Київ реально виконувати мінські домовленості», — йдеться в повідомленні.

Також обговорювалося розведення сил і розмінування на Донбасі, а також «висловлено готовність продовжити зусилля, спрямовані на звільнення і обмін пов'язаних з конфліктом утримуваних осіб».

Також повідомляється, що Путін «вказав на неприпустимість спотворення історичної правди про події Другої світової війни» та висловив співчуття у зв'язку із загибеллю українців у ДТП в Псковській області.

  • Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з президентом Російської Федерації Володимиром Путіним.

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я