Путін дозволив давати громадянство РФ усім мешканцям Луганської та Донецької областей (документ)

  • Президент Росії розширив категорію українських громадян, які можуть отримати російські паспорти за спрощеною процедурою
  • Для отримання громадянства Росії за прощеною процедурою достатньо мати прописку в Луганській або Донецькій області

Президент Росії Володимир Путін окремим указом розширив категорію українців, які можуть отримати російське громадянство за спрощеною процедурою. Тепер в цей перелік входять не лише мешканці непідконтрольних Україні територій, а всі українці, які мають реєстрацію в Луганській або Донецькій областях. Відповідний документ розміщений на офіційному інтернет-порталі правової інформації Росії, повідомляє Політарена.

Цим документом Путін вніс в свій попередній указ №187 від 29 квітня 2019 року зміни: прибрав словосполучення «окремих районів» та додав положення про розширення категорій громадян, що можуть отримати громадянство РФ за спрощеною процедурою, для цього достатньо мати:

«документ, що підтверджує постійне проживання на території Донецької або Луганської областей України станом на 7 квітня 2014 року і 27 квітня 2014 року відповідно, з відміткою про реєстрацію з місця проживання на цих територіях, в тому числі, виданими органами, які фактично діють на територіях окремих районів названих областей. Надання такого документу не потребується, якщо ці дані містяться в документі, що засвідчує особу», — йдеться в тексті указу.

ukaz - Путін дозволив давати громадянство РФ усім мешканцям Луганської та Донецької областей (документ)

 


  1. Канада не впускатиме мешканців ОРДЛО з російськими паспортами.
  2. Путін доручив підлеглим спростити процедуру видачі українцям паспортів РФ.
  3. Путін ще спростить процедуру видачі паспортів РФ для українців.