Притула приєднався до партії «Голос» і йде в народні депутати

  • Сергій притула балотуватиметься до Верховної Ради за списками партії «Голос»
  • Він обрав для себе №30 у списку для того, щоб партія набрала більше 10% голосів виборців

Телеведучий Сергій Притула братиме участь у позачергових  виборах народних депутатів України. Він балотуватиметься за списками партії «Голос», лідером якої є співак Святослав Вакарчук. Про це Притула повідомив у відеозверненні, опублікованому на своїй офіційній фейсбук-сторінці, передає Політарена.

«Я балотуюсь до парламенту за списками партії „Голос“. Сьогодні про це буде сказано на з'їзді партії», — сказав Притула.

Він уточнив, що йде в парламент не для того, щоб заробляти гроші.

«Я хочу, щоб мої діти жили і працювали в цій країні. Я відчуваю себе достатньо фінансово-незалежним чоловіком для того, щоб гарантувати, що мій похід до парламенту не є спробою заробити додатковий карбованець. І головна мотивація — це команда, з якою я іду на ці парламентські вибори. В списку партії „Голос“ ви не знайдете колишніх народних депутатів, ви не побачите там людей, які збираються лобіювати інтереси якихось олігархів чи фінансово-промислових груп», — зазначив телеведучий.

Притула висловив впевненість що його бачення того, як має розвиватись країна, можна реалізувати з командою партії «Голос».

Водночас, він повідомив: незважаючи на те, що Святослав Вакарчук пропонував йому місце в першій десятці, Сергій Притула наполіг на 30 порядковому номері у списку партії.

«Це моя угода з вами, друзі. З тисячами, хто писав мені в фейсбук, в коментарях, хто говорив мені при особистих зустрічах: „чому ти не йдеш, в парламенті треба таких як ти“. Друзі, для того, щоб я потрапив у парламент, партія має набрати трохи більше 10% — це моя з вами угода. Я не „проти“, я „за“, але це означає, що всі ті, хто казав мені „іди“, мають не полінуватись, а прийти на дільницю і проголосувтаи», — зазначив Притула.


  1. Експерти: у Вакарчука і Гройсмана достатньо часу, щоб пройти у Верховну Раду.
  2. Саакашвілі відмовився очолити партію Кличка.
  3. Вакарчук оголосив про створення партії «Голос».